بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

seo سایت

SEO یا سئو به مفهوم seo سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم پر ارزش در طراحی وب وبسایت است . seo سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها استانداردهای گوگــل است که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گـوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و جمله بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.
سئو سایت


بسته های سئو

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مساله اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های بسیار مهم مفید افزایش بازدید طراحی وب وب سایت کار نکرده اید . یعنی seo وبسایت برای موتور های جستجو یا همان seo سایت
seo وب سایت

Search Engine Optimization (seo موتور های جستجو ) جمله است از مجموعه تکنیک ها مهارت هایی که به سایت مجوز می دهد ترافیک و بازدید کننده های زیادتری از موتور های جستجو شبیه Google Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .
سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب وبسایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب وب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
این روش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات در بر می گیرد .
به یاد داشته باشید که طراحی وب سایت به طور کامل در موتور های جستجو بهینه سازی وب سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو on-page سئو را به کار بگیرید .
سئو

سئو خریدن لینک های اسپانسر شده و شماره یک در adwords ( سیـستم تبلیغات گوگل ) و اظهار بر داشتن طراحی وب سایت درجه اول در گوگل نیست .
خریدن این گونه تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing است که به معنای سیسـتم بازاریابی موتور های جستجو است و در این آموزش قرار نمی گیرد .
سئو به معنای درجه اول بودن نام شرکـت شما ناست .
بهینه سازی سایت و صفحه نتایج گوگل

اگر که طراحی وب سایت شما در حال حاضر رتبه دهم را در جستجوی جمله “چگونه تخم مرغ درست کنیم” را دارد ، برای این که رتبه جستجوی این جمله برای این طراحی سایت به یک اصلاح یابد باید از سئو مصرف نماید . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج رایج تر شده اند نسبتا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از ویژگی ها ی seo وبسایت مصرف نماید .
seo وب سایت کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو سئو وب سایت بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه بهتر ی کسب نماید انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گـوگل رتبه بهتر ی بگیرید در دیگر موتور های جستجو هم رتبه بهتر ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی می توانند عام و هم ویِژگزینشه باشند . اما ابتدا ضروری است تا قبل از گزینش ، لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام مطالعه نمایند تا پروسه seo سایت را به درستی انجام پذیرد.
کلمات کلیدی در سئو سایت

در مباحث طراحی سایت سئو وب سایت یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسياري از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن هستند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و در پروسه بهینه سازی وب سایت بسیار ویِژگزینشه نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی بسیار سخت می توانند در گـوگل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار بسياري طراحی وب وب سایت وجود دارند که در آن ها مطالبی حاوی این کلمات وجود دارد .گرچه اگر شما بتوانید رتبه بهتر ی برای کلمه کلیدی عام به دست بیاورید ، ترافیک بسیار بزرگی را برای طراحی سایت خود به دست می آورید.
خلاصه : سعی بکنید که برای کلمات عام رتبه بیاورید ولی به آن به اندازه زمانی زیاد بها بدهید . ما به مبتدیان توصیه می کنیم که کلمه کلیدی عام را به منظور انجام پروسه seo سایت گزینش کنند چنانچه که زمینه کاری آن ها بسیار رقابتی نیست .
سئو سایت و کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای شروع بهتر ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب وب سایت برای آن ها رتبه خوب ی کسب نماید انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل طراحی وب سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگــل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گوگل رتبه بهتر ی بگیرید در دیگر موتور های جستجو رتبه بهتر ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی هم می توانند عام هم ویِژگزینشه باشند . ولی ابتدا لازم است تا قبل از گزینش لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام تحقيق نمایید .

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت