ویژگی های مهم درب ضد سرقت

در این متن به چند نکته مهم و در عین حال آسان اشاره می کنیم که می بایست قبل از خرید درب ضد سرقت در انواع مختلف از عبارت درب ضد سرقت ترک درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی به آن توجه بکنید .


درب ضد سرقت

درب ضد سرقت,در ضد سرقت,درب ضد سرقت

شکاف بین درب چهارچوب درب ضد سرقت نباد بیش از ۴-۵ میلی متر باشد. چنانچه شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب بوسیله یک میله خمیده آسان تر خواهد بود. فراموش نکنید که این جزئیات کوچک امنیت بالایی را جهت شما فراهم می کنند.

اگر قفلی که بر روی درب ضد سرقت استفاده می شود قوی است می بایست محل قرار گرفتن قفل نیز دارای قدرت بسياري باشد. پایه یک در ضد سرقت مکانی است که قفل در آن قرار می گیرد. درب ضد سرقت که اهمیت قفل قوی ندارد به راحتی باز می شود حتی چنانچه از یک قفل خیلی قوی استفاده شده باشد.

علاوه بر این، از در دسدلهره و ترس نبودن منطقه ورود کلید باید اطمینان حاصل بکنید . یک سیـستم نشان در درب ضد سرقت وجود دارد که این منطقه را حفاظت می نماید . این سیـستم نشان باید به اندازه کافی جهت نگه داشتن قلم قوی باشد.

لولا درب ضد سرقت بایستی قابل تنظیم باشد. لولا جوش این توانایی را ندارند.

کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت نشان دهنده کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است بایستی به راحتی بی سر صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود. کیفیت سیـستم قفل وانت این امکان را به راحتی فراهم می نماید .

به دنبال درب ضد سرقت با سیسـتم درزگیر دوجداره باشید. این نوع درب ضد سرقت نه تنها شما را از سرقت، بلکه در مساوی سرما، گرما، سر و صدا، گرد و غبار نیز حفاظت می نماید . این به شما انزوا کامل می دهد و باعث می شود شما حس راحتی بکنید .

درب ضد سرقت بایستی با بتن پرشود. هزینه پر کردن بتن گران تر از پر کردن پلی اورتان است ولی امنیتی که بتن ارائه می دهد برتر است. اطلاعات لازم در مورد این مساله را از شرکـت مورد نظر خود بپرسید.

با توجه به اینکه سلیقه شما ممکن است تغیر نماید و یا از ظاهر درب بعد از مدت زیاد خسته شوید،دقت بکنید که یک درب مدولار بخرید. با این کار، شما بدون تغییر درب ضد سرقت خود به طور کامل می توانید ظاهر درب را بدون هیچگونه آسیبی تغییر دهید.

قیمت درب ضد سرقت نیز یکی از فاکتورهای با اهمیت است که در وقت خرید درب ضد سرقت بایستی به آن توجه کرد. مراکز فروش درب ضد سرقت ممکن است با قیمت های مختلف ی درب ضد سرقت را ارائه دهند به همین دلیل قطعا قبل از خرید درب ضد سرقت به قیمت درب ضد سرقت نیز توجه بکنید .

فراموش نکنید که درب ضد سرقت خوب نه فقط جهت شما امنیت به ارمغان می آورد بلکه به شما ارزش اعتبار می بخشد. این مسئله صحیح است که قشنگ یی به اندازه امنیت با اهمیت زیاد است. اولین منطقه ای که در خانه شما دیده می شود درب منزل شما است و در واقع تاحدودی راهنما در مورد شخصیت شما است.

درب ضد سرقت دارای انواع و انواع مختلف ی است. علاوه برای ن برندهای مفرق ی نیز در بازار وجود دارد. پس خرید درب ضد سرقت و تشخیص اصل بودن آن نسبتا کار سختی است. در این بین بسياري معتقد می باشند که درب ضد سرقت چینی کیفیت پایین یا حتی بدون کیفیت هستند . اما این طرز فکر درست نیست زیرا درب ضد سرقت چینی با روکش hdf کیفیت بسیار زیاد بالایی است و حتی از درب ضد سرقت ترک نیز قیمت آن بالاتر است.

علاوه بر این نوع درب های ضد سرقت، درب ضد سرقت ترک دارای کیفیت بالا ثابت شده هستند . این درب ضد سرقت با دارا بودن اجزا مستحکم با کیفیت مانند قفل، لولا، جنس بدنه و غیره سهم زیاد ی از فروش درب ضد سرقت در بازار را به اختصاص داده اند. قیمت درب ضد سرقت از نوع ترک نسبت بهبقیه انواع درب ضد سرقت بالاتر است ولی با این وجود مورد تذکر بسياري از افراد هستند . به گفته برخي از متخصصین در صنعت درب ضد سرقت ، در بین انواع مختلف درب ضد سرقت ترک، برند های “tuna ahsap”، “AGT DOOR” “efor” از بهترین کیفیت برخوردار هستند .

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ویژگی های مهم درب ضد سرقت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت