راه ساده برای پولدار شدن!

۱-ذخیره کردن را شروع کنید:


کسب و کار اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

این بدان معنا نیست که پولهای اضافی را جمع و ذخیره بکنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه و پیشگیری از ولخرجی است. به مفهومزمانی که به بیرون از خانه میروید و در محل عبور به فروشگاه کفش و یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته از کنارش بی توجه عبور کردن کنید. نکته ی ساده اما مهم دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است جهت قلکی تهیه کرده مختص پولهای ارزشمند پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر کمک کننده است و یا اگر پول درشت دارید تا میزان امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.

۲-برای خود بودجه تعیین بکنید :
اول یا انتها هرماه هر زمانی که شما پول معین ی را دریافت میکنید همان موقع جهت ش برنامه ریزی بکنید و جهت خود حتی نقطه ی تشویق بگذارید که اگر خوب از میزان انتظار در دخل خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های موفق یت خود اضافه بکنید .

۳-همواره خواهان بهترین ها نباشید:
خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به ضرر است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکـس چنانچه اجناس با کیفیت ولی کمتر بخرید اقتصادی تر است. ولی گاهي کیفیت حرف اول را نمی زند جهت مثال اگرجهت خرید اتومبیل برنامه دارید و پول شما جهت خرید اتومبیل مد بالا شیک کافی نیست بهتر است فکر قرض کردن گرفتن وام را نکنید اتومبیل ی متناسب به اندازه ی پولتان بخرید.

۴- در مصرف انرژی ها صرفه جویی بکنید :
شعاری است که همواره از طریق تلویزیون و رادیو می شنویم اما همواره فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز خود ما است ولی اگر دقت بکنید پرداخت کننده ی همین قبوض ما هستیم و اگر کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را ما باید بپردازیم.

۵-در استفاده از کارت اعتباری هوشیار باشید:
زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه میزان از پولتان خرج چه میزان از آن باقی مانده است ولی زمانی که کارت اعتباری دارید قبول بکنید که بی احتیاط تر خرج می بکنید و این اصلا به نفع شما نیست.

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “راه ساده برای پولدار شدن!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

آمار سایت