مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.

امروزه ارتقا مشتری از طریق شبکه های اجتماعی بسیار زیاد رایج شده و هرکسی مبلغی جهت این بخش هزینه کرده است رویایی برای بازاریابی اش تبدیل شده است.


فروشگاه

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

فرمانبردار ان مشاغل که می خواهند مشتریهای جذب کنند جواب موارد را در تبلیغات اجتماعی یافته اند بر طبق این گزارش دیگر کسی در جهان ی امروز فروشنده ای منتظر مشتری نمی ماند که در مغازه اش را به صدا در آید و یا جهت ش تلفن نماید . اکثر دروازه های خوب یت در جذب مشتری با شبکه های اجتماعی ارتباطات آن لاین باز می شود.

بعنوان مثال توئیت کردن خیلی مناسبی ارزان تر است. پست های فیس بوک می تواند هزاران مشتری جذب نماید که زیاد کم نرخ است و این سوال است که چرا ما این کار را انجام ندهیم.شبکه های اجتماعی به نظر آسان ترین مناسب ترین محل برای شروع است. به عنوان مثال کارشناس به کمپانی معتبری توصیه می نماید که فالوورهای خود را در توئیتر بیشتر نماید . بعد از آن افرادی که به وب وب سایت مجموعه مراجعه می کنند مشتری های آینده او محسوب خواهند شد.

با فکر کردن به این مساله که این مساله می تواند راهی برای افزایش مشاغل پایدار به حساب آید اثبات می نماید که ما تا کنون روند غلط ی را طی کرده ایم زیرا آن طور که می بایست از شبکه های اجتماعی مصرف نشده است. اما افراد بایستی خودشان را برای گذاشتن رابطه مفهوم دار با مشتریهایشان آماده کنند.

به آنها کمک کنند قبل از اینکه از او خواسته شود به صحبتهای آنها گوش دهند قبل از اینکه مشتریان از آنها خریداری نماید حرف های آنها را درک کنند قبل از اینکه انتقاد کنند. به هر حال باید افرادی که به دنبال تبلیغات شبکه های اجماعی می باشند باید به این مورد توجه کنند که شنیدن همواره مفرق از گوش دادن است پس با نقش فعال در شبکه های اجتماعی مشتریان را وادار به گوش دادن کنند نه شنیدن

برگرفته از بلاگ کارخانه تبدیل فکر به ثروت

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی به دست آورید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

آمار سایت