عمل پرینورافی

doctorkhalili
doctorkhalili}

جراحی های زیبا یی واژن از جراحی هایی است امروزه طرفداران بسياري در بین خانمها پیدا کرده است.یکی از جراحی های زیبا یی واژن عمل پرینورافی است که این عمل به منظور تنگ کردن واژن صورت می گیرد.

این عمل یک نوع عمل ترمیمی در نظر گرفته می شود که به منظور کاهش سایز ورودی واژن صورت می پذیرد. در برخي مواقع می توان عمل لابیاپلاستی را در جهت تکمیل این عمل انجام داد.

چه افرادی کاندیدای عمل ترمیم قشنگ یی واژن می باشند ؟

اکثرا خانم هایی که به بالا رفتن سن و یا زایمان های زیاد دچار شلی واژن شده اند می توانند به کمک این عمل زیبا یی واژن را تنگ کنند جهت تکمیل آن هم عمل لابیاپلاستی را انجام دهند. گاهي از دلایل ظهور بیماری افتادگی و شلی رحم بدین صورت اند:

سن بالا
چاقی
سرفه مزمن
یبوست های مکرر
تومورهای لگنی

همين طور برخي از علائم افتادگی رحم عبارتند از:

احساس فشار در لگن
حس پری در زیر دل
حس کشش در ران ها
احساس کشش در ناحیه ی تحتانی کمر
تکرر ادرار
درد حین رابطه جنسی
یبوست
برخي افراد هم در زمان برقراری رابطه جنسی دچار مساله می شوند و به ارگاسم نمی رسند. این افراد می توانند با انجام این جراحی این مساله را حل نمایند.

همچنین به برخي از خانم هایی که تیرگی ناحیه ی تولید مثل هستند می توانند با انجام این جراحی مساله را برطرف کنند.

نحوه ی انجام عمل پرینورافی

در این عمل پزشک با نزدیک کردن دیواره های پشتی واژن آنها را به یکدیگر وصل می نماید و با این جراحی، واژن تنگ خواهد شد. طی این عمل واژن فرد تنگ خواهد شد و مدت زمان انجام عمل حدود یک ساعت خواهد بود. این عمل تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می پذیرد. ویرایش ی بعد از عمل اکثرا ٌ یک هفته طول می کشد. اما بهتر است که تا یک ماه مقاربت انجام نشود.

این عمل را می توان بلافاصله بعد از زایمان انجام داد و با زدن چند بخیه بوسیله پزشک واژن تنگ خواهد شد. در غیر این صورت بایستی جراحی پرینورافی جهت تنگ کردن واژن انجام گیرد.

در صورتی که نیاز باشد عمل پرینورافی همزمان با عمل لابیاپلاستی انجام شود، می توان این دو جراحی را در روز همزمان با هم انجام داد.

بعد از عمل نیز، با رعایت نکاتی که توسط پزشک کارشناس بیان می شود می توانید سریع به ویرایش ی کامل برسید.

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عمل پرینورافی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

آمار سایت