با AirBar صفحه دیدن کردن و نمایش لپ تاپ خود را لمسی کنید!!!

با AirBar صفحه دیدن کردن و نمایش لپ تاپ خود را لمسی کنید!!!

|با AirBar صفحه دیدن کردن و نمایش لپ تاپ خود را لمسی کنید!!! از ام سی الکترونیک|

در حال حاضر محصولات هیبریدی متنوعی در دنیای کامپیوترها خودنمایی می کنند که هر کدام با ویژگی های ویژه ای عرضه شده اند؛ از لپ تاپ های تغییر پذیر گرفته تا تبلت هایی که توانایی بدل شدن به نوت بوک دارند را می قدرت در فهرست محصولات برندهای متنوع و گوناگون و مختلف پیدا کرد. از آن رو وارد شدن انواع جدید به آن دسته از دیوایس ها چندان هیجان انگیز به نظر نمی رسد و همچنین تنها و فقط یک گزینه جدید و تو و تازه به نمونه های موجود اضافه می گردد.

ولی باید توجه داشت اخیرا شرکتی به نام Neonode اعلام نموده محصولی را در نمایشگاه CES امسال معرفی می کند که با یک اتصال ساده، لپ تاپ های قدیمی را به تبلت تغییر پیدا کردن می کند.

اول از همه اشاره کنیم که منظور آن کمپانی از اشاره به تبلت آن می باشد که نمایشگری لمسی در اختیار خواهید داشت که تو را از صفحه کلید بی مستلزم و نیاز می کند و همچنین قادر خواهید بود همه فعالیت های موردنظرتان را روی صفحه دیدن کردن و نمایش به انجام برسانید.

در ادامه نیز بایستی و حتما بگوییم محصول شرکت یاد شده AirBar نام دارد و همچنین ایده ساده ای در ساختش به کار رفته به طوری که با اتصال آن هم به پورت USB لپ تاپ می توانید به نمایشگر آن هم قابلیت لمس پذیری ببخشید.

نحوه کار آن گجت به آن صورت می باشد که یک میدان نوری نامرئی از خود متصاعد می نماید که به ادعای کمپانی سازنده zForce AIR نام دارد. احتمالا با لمس صفحه دیدن کردن و نمایش، آن میدان نوری قطع می گردد و همچنین همین امر به دستگاه اعلام می کند کاربر دقیقا کجا دست گذاشته و همچنین واکنش نشان خواهد داد. یکی از جذابیت های آن محصول آن می باشد که به هیچ نرم افزاری جهت نصب مستلزم و نیاز ندارد و همچنین به محض وصل کردن آن هم به نوت بوک کارش را آغاز خواهد نمود.

در حال حاضر، آن گجت با ویندوزهای ۷، ۸ و همچنین ۱۰ و همچنین کروم بوک ها سازگاری دارد و همچنین کاربران OS X بایستی و حتما منتظر عرضه AirBar جهت کامپیوترهای مک باشند. از دیگر خوبی های آن هم نیز بایستی و حتما به نرخ ۴۹ دلاری اش اشاره کنیم که قشر وسیعی از کاربران قدرت خرید آن هم را خواهند داشت و همچنین خیلی زیاد مقرون به صرفه تر از خرید لپ تاپی جدید و تو و تازه با قابلیت لمسی یا حتی تبلت خواهد بود.

در حال حاضر محصولات هیبریدی متنوعی در دنیای کامپیوترها خودنمایی می کنند که هر کدام با ویژگی های ویژه ای عرضه شده اند؛ از لپ تاپ های تغییر پذیر گرفته تا تبلت هایی که توانایی بدل شدن به نوت بوک دارند را می قدرت در فهرست محصولات برندهای متنوع و گوناگون و مختلف پیدا کرد. از آن رو وارد شدن انواع جدید به آن دسته از دیوایس ها چندان هیجان انگیز به نظر نمی رسد و همچنین تنها و فقط یک گزینه جدید و تو و تازه به نمونه های موجود اضافه می گردد. ولی باید توجه داشت اخیرا شرکتی به نام Neonode اعلام نموده محصولی را در نمایشگاه CES امسال معرفی می کند که با…

امتیاز کاربر: اولین فرد یا شخص باشید!

۰

با AirBar صفحه دیدن کردن و نمایش لپ تاپ خود را لمسی کنید!!! در تاریخ ۲۲ December 2015 | 8:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با AirBar صفحه دیدن کردن و نمایش لپ تاپ خود را لمسی کنید!!!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت