دروغ سنجی که بدون لمس فرد، راست یا دروغ بودن گفته هایش را تشخیص می دهد

دروغ سنجی که بدون لمس فرد، راست یا دروغ بودن گفته هایش را تشخیص می دهد

|دروغ سنجی که بدون لمس فرد، راست یا دروغ بودن گفته هایش را تشخیص می دهد از ام سی الکترونیک|

ابداع دروغ سنجی که بدون لمس فرد، راست یا دروغ بودن گفته هایش را تشخیص می دهد

در سال شمسی های اخیر از سیستم های کامپیوتری جهت انجام بسیاری از مسائل انسانی بهره بری و استفاده می گردد که شامل جذاب و جالب ترین آنها می قدرت به حدس زدن سن، شمارش مقدار و اندازه و میزان کالری های مصرفی و همچنین حتی انجام کارهای هر روز خدا اشخاص اشاره نمود.

در همین راستا، محققان دانشگاه میشیگان اراده و تصمیم راسخ گرفته اند از آن علم جهت ساخت نرم افزار دروغ سنجی بهره بگیرند که از راه دور قدرت تشخیص دارد. به همین منظور پژوهشگران به سراغ دادگاه های پر مخاطره رفته اند تا از شهادت شاهدین و همچنین بهره بری و استفاده از داده های واقعی جهت مشخص کردن راست یا دروغ بودن ادعاهای آنها بهره بری و استفاده نمایند.

نمونه آزمایشی طرح تیم مذکور با تمرکز بر سخنان و همچنین حرکات بدن فرد، می تواند تا ۷۵ قسمت و بخش راست یا دروغ بودن اظهارات او را تشخیص دهد. آن در حالیست که انسان ها بدون آن دستگاه تنها و فقط تا ۵۰ قسمت و بخش می توانند به صحت یا سقم ادعاهای فرد مقابل پی ببرند. همچنین بایستی و حتما اضافه نمود، علی رغم دیگر دروغ سنج های موجود در دنیا، نرم افزار مورد بحث جهت کسب اطلاعات موردنیاز خود به لمس بدن سوژه نیازی ندارد.

آن دستگاه به منظور تشخیص دروغ، بر رفتارهایی مثل خیره شدن فرد مورد آزمایش به کسی که از او سوال می پرسد، صحبت کردن با صدای بم و همچنین بلند و همچنین همچنین بررسی کردن حرکات دست و همچنین اجزای صورت او تمرکز می نماید.

در صورتی که روش های بالا جهت تشخیص دروغ کافی نبودند از آزمایشات جانبی دیگر مثل مقدار و اندازه گیری مقدار و اندازه و میزان ضربان قلب، تعداد تنفس ها و همچنین نوسانات دمایی بدن فرد بهره بری و استفاده خواهد شد. البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به یادآوری می باشد که آن بررسی کردن ها از راه دور و همچنین با تصویربرداری حرارتی انجام می پذیرند.

همچنین آن تیم تحقیقاتی سیستم های کامپیوتری را به گونه ای برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی نموده اند تا خودشان به تنهایی حرکات فرد را دسته بندی نماید. آن کار به تا حال توسط خود محققان انجام می پذیرفته و همچنین در پس نتیجه آن می شود که قدمی مثبت در آن راستا به شمار می رود.

حال بایستی و حتما دید که به روش کلی بهره بری و استفاده از آن تکنولوژی در دادگاه ها پذیرفته خواهد شد یا خیر.

دروغ سنجی که بدون لمس فرد، راست یا دروغ بودن گفته هایش را تشخیص می دهد در تاریخ ۱۴ December 2015 | 4:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دروغ سنجی که بدون لمس فرد، راست یا دروغ بودن گفته هایش را تشخیص می دهد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت