دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق

دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق

|دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق از ام سی الکترونیک|

دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق

هنگام و زمانی که جهت بررسی و همچنین ارائه های دانشجویی به مقالات خارجی رفت و آمد و مراجعه می کنیم، دائما خواهند بود کلمات و همچنین اصطلاحاتی که معنای آنها را نمی قدرت در دیکشنری های معمولی یافت. به همین خاطر می باشد که جهت رشته های تحصیلی متنوع و گوناگون و مختلف، دیکشنری های تخصصی تألیف می شوند.

در صورتی که دانشجوی رشته مهندسی برق در یکی از گرایش های برق اقتدار و قدرت، برق صنعتی، کنترل، الکترونیک یا مخابرات هستید، “دیکشنری برق” با دربرگیری بیش از ۲۰ هزار لغت و همچنین اصطلاح تخصصی آن رشته می تواند یکی از ضروری ترین ابزارهایی باشد که بایستی و حتما در گوشی موبایل تان داشته باشید.

دیکشنری برق یک فرهنگ لغت دو زبانه می باشد و همچنین در آرشیو آن هم می قدرت به جستجوی کلمات فارسی و همچنین انگلیسی پرداخت. کافیست از بالای صفحه، تیک فارسی یا انگلیسی را بزنید و همچنین آن هم وقت جستجو را آغاز کنید.

نتایج جستجوی دیکشنری برق به محض تایپ کلمات در پایین صفحه نمایان می شوند، و همچنین آن یکی از مزایای پهناور و بزرگ اپلیکیشن می باشد که تو را جهت رساندن به مقصود منتظر نمی گذارد.

بعد از آن که کلمه مورد نظرتان را پیدا کردید، در صورتی که معنای آن هم برایتان اهمیت ویژه ای داشت قادرید با اشاره روی آیکن قلبی که کنارش قرار گرفته، آن هم را به منوی علاقه مندی ها بفرستید تا در مراجعات بعدی به اپ، زحمت تایپ و همچنین جستجوی مجدد آنها را به خود ندهید.

دیکشنری برق مجانی و رایگان می باشد، و همچنین خوشبختانه در آن هم به غیر از یک نوار کوچک و همچنین ثابت، خبری از تبلیغات مزاحم و همچنین آزاردهنده نیست. در صورتی که دانشجوی رشته برق هستید یا با اصطلاحات فنی مرتبط به آن حوزه زیاد سر و همچنین کار دارید، توصیه می کنیم حتما دیکشنری مجانی و رایگان و همچنین کم حجم برق را در تلفن های هوشمند خود داشته باشید.

 

دانلود از کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.mortazavi.mahdi.elecdec/?l=fa

هنگام و زمانی که جهت بررسی و همچنین ارائه های دانشجویی به مقالات خارجی رفت و آمد و مراجعه می کنیم، دائما خواهند بود کلمات و همچنین اصطلاحاتی که معنای آنها را نمی قدرت در دیکشنری های معمولی یافت. به همین خاطر می باشد که جهت رشته های تحصیلی متنوع و گوناگون و مختلف، دیکشنری های تخصصی تألیف می شوند. در صورتی که دانشجوی رشته مهندسی برق در یکی از گرایش های برق اقتدار و قدرت، برق صنعتی، کنترل، الکترونیک یا مخابرات هستید، “دیکشنری برق” با دربرگیری بیش از ۲۰ هزار لغت و همچنین اصطلاح تخصصی آن رشته می تواند یکی از ضروری ترین ابزارهایی باشد که بایستی و حتما در گوشی موبایل تان داشته باشید. دیکشنری برق یک فرهنگ لغت دو زبانه می باشد و همچنین…

دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق در تاریخ ۱۹ December 2015 | 7:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دیکشنری برق؛ فرهنگ لغات اختصاصی دانشجویان مهندسی برق”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت