ساده ترین روش جهت تمیز کردن فضای بین دکمه های کیبورد!

ساده ترین روش جهت تمیز کردن فضای بین دکمه های کیبورد!

|ساده ترین روش جهت تمیز کردن فضای بین دکمه های کیبورد! از ام سی الکترونیک|

ساده ترین روش جهت تمیز کردن فضای بین دکمه های کیبورد!

همواره تمیز کردن بعضی لوازم خیلی زیاد دشوار می باشد و همچنین معمولا از خیر آن هم ها می گذریم که همین اقدام باعث از ریخت افتادن و همچنین کاهش کارایی وسیله میشود. یکی از آن وسیله ها که به علت دشواری و همچنین عدم دانستن راهکار مناسب دائما در حین نظافت به آن هم توجه نمیشود کیبورد کامپیوتر و همچنین مخصوصا فضاهای بین دکمه های آن هم می باشد.

هیچ اتفاقی نمی افتد در صورتی که گاهی نیز نیم نگاهی به وسایل دور و همچنین برمان که کمتر به آن هم ها توجه می می شود بیاندازیم و همچنین دستی به سر روی آن هم بکشیم تا هم بر زیبایی بصری آن هم بیفزاییم و همچنین هم آلودگی را از آن هم دور کنیم. اکثر ما هنگامی که به نظافت کامپیوتر خود میپردازیم تنها و فقط نهایتا با کشیدن دستمال گردگیری بر روی کیبورد از آن هم می گذریم غافل از آن که مهمترین قسمت کیبورد فضای خالی بین دکمه هاست که با نفوذ گرد و همچنین خاک به داخل آن مدخل ها باعث کاهش عمر و همچنین عدم عملکرد درست و همچنین کاهش حساسیت دکمه ها می می شود.

در صورتی که راهکار تو جهت کاهش گرد و همچنین خاک برعکس کردن کیبورد و همچنین تکان دادن آن هم می باشد لطفا دست نگه دارید. یکی از بهترین راه ها جهت نظافت همه ی شیارها و همچنین فضاهای بین دکمه های کیبورد بهره بری و استفاده از وسیله ایست که معمولا در منزل و خانه همه ی ما یافت می می شود : نوار چسب!

چه نوع نوار چسبی مناسب می باشد؟

بهترین نوع چسب نواری چسبی با چسبندگی پایین می باشد تا به راحتی کنده می شود. همچنین هرچه چسب باریک تر باشد بهتر می باشد. برگه های نوت چسبدار نیز جهت آن کار توصیه می می شود.

چگونه کیبورد خود را با آن روش تمیز کنیم ؟

تمیز کردن کیبورد با چسب نواری خیلی زیاد راحت می باشد. در اینجا به تو چگونگی چسباندن چسب جهت از بین بردن گرد و همچنین خاک را آموزش می دهیم :

۱٫یک قسمت حدودا دو سانتی از نوار چسب جدا کنید و همچنین از وسط تا کنید به نحوی که طرف های غیرچسبناک در داخل قرار گیرند و همچنین دو طرف چسبدار به سمت بیرون باشند.

۲٫چسب را بر روی لبه های کلید ها به سمت داخل سر دهید و همچنین چند با به عقب و همچنین جلو بکشید.

۳٫تیکه چسب را خارج کنید و همچنین دوباره جهت کلید بعدی همین عمل را انجام دهید تا تمامی کلیدها تمیز شوند؛ هرزمان که احساس میکنید که چسب کاملا مملو از گرد و همچنین خاک شده می باشد آن هم را تعویض کنید.

همواره تمیز کردن بعضی لوازم خیلی زیاد دشوار می باشد و همچنین معمولا از خیر آن هم ها می گذریم که همین اقدام باعث از ریخت افتادن و همچنین کاهش کارایی وسیله میشود. یکی از آن وسیله ها که به علت دشواری و همچنین عدم دانستن راهکار مناسب دائما در حین نظافت به آن هم توجه نمیشود کیبورد کامپیوتر و همچنین مخصوصا فضاهای بین دکمه های آن هم می باشد. هیچ اتفاقی نمی افتد در صورتی که گاهی نیز نیم نگاهی به وسایل دور و همچنین برمان که کمتر به آن هم ها توجه می می شود بیاندازیم و همچنین دستی به سر روی آن هم بکشیم تا هم بر زیبایی بصری آن هم بیفزاییم و همچنین هم آلودگی…

ساده ترین روش جهت تمیز کردن فضای بین دکمه های کیبورد! در تاریخ ۱۹ December 2015 | 7:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ساده ترین روش جهت تمیز کردن فضای بین دکمه های کیبورد!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت