شرکت G.SKILL از کیت های حافظه DDR4 خود پرده برداشت

شرکت G.SKILL از کیت های حافظه DDR4 خود پرده برداشت

|شرکت G.SKILL از کیت های حافظه DDR4 خود پرده برداشت از ام سی الکترونیک|

شرکت G.SKILL از کیت های حافظه DDR4 خود پرده برداشت

شرکت تایوانی G.SKILL از سال شمسی ۲۰۰۳ به شکل حرفه ای وارد حوزه تولید قطعات کامپیوتری شامل چیپ های حافظه شده و همچنین اکنون یکی از شرکت های معروف و مشهور در آن باره به حساب می آید.

کمپانی یاد شده به تازگی از حافظه های رم ۸ و همچنین ۱۶ گیگابایتی خود از نوع DDR4 پرده برداشته و همچنین در همین راستا، نماینده G.SKILL در ایران نیز بیانیه خبری آن موضوع را  ارسال نموده می باشد که در ادامه مطلب می توانید آن هم را مطالعه فرمایید.

کمپانی G.SKILL، تولید کننده برتر حافظه های پرسرعت و همچنین قطعات گیمینگ حرفه ای مفتخر می باشد که از حافظه های DDR4 16GB و همچنین ۸GB خود با مشخصات جدید رونمایی کند. آن محصولات رده بالا که به IC های Samsung مجهز اند، کارایی حافظه های DDR4 را از ۳۰۰۰MHz CL14 16GB 2x8GB به ۳۲۰۰MHz CL14 64GB 4x16GB ارتقاء داده اند.

با توجه به روند پیشرفت حافظه های DDR4 و همچنین بهره بری و استفاده از کیت های حافظه با ماژول های ۱۶ گیگابایتی جهت کامپیوتر های حرفه ای، هم اکنون G.SKILL اقدام به ارائه حافظه های پرسرعت رده بالا نموده می باشد. مدل پرچمدار DDR4 3200MHz CL14 64GB 4x16GB با ترکیب ظرفیت حافظه و همچنین فرکانس اکثرا و بیشتر حین داشتن زمان تاخیر پایین CL14-14-14-35، سریع ترین کیت حافظه DDR4 تا به امروز را ارائه می کند.

پشتیبانی از XMP جهت نسل ششم پردازنده های Intel Core و همچنین پلتفرم های Z170 

تمام آن حافظه های جدید DDR4 شامل استاندارد Intel XMP2.0 خواهند بود تا هماهنگی با نسل ششم پردازنده های Intel Core و همچنین چیپست Z170 به بهترین شکل صورت گیرد. کیت های حافظه رده بالای G.SKILL در سری های Trident Z و همچنین Ripjaws V به زودی توزیع خواهند شد.

شرکت تایوانی G.SKILL از سال شمسی ۲۰۰۳ به شکل حرفه ای وارد حوزه تولید قطعات کامپیوتری شامل چیپ های حافظه شده و همچنین اکنون یکی از شرکت های معروف و مشهور در آن باره به حساب می آید. کمپانی یاد شده به تازگی از حافظه های رم ۸ و همچنین ۱۶ گیگابایتی خود از نوع DDR4 پرده برداشته و همچنین در همین راستا، نماینده G.SKILL در ایران نیز بیانیه خبری آن موضوع را  ارسال نموده می باشد که در ادامه مطلب می توانید آن هم را مطالعه فرمایید. کمپانی G.SKILL، تولید کننده برتر حافظه های پرسرعت و همچنین قطعات گیمینگ حرفه ای مفتخر می باشد که از حافظه های DDR4 16GB…

شرکت G.SKILL از کیت های حافظه DDR4 خود پرده برداشت در تاریخ ۲۰ December 2015 | 2:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شرکت G.SKILL از کیت های حافظه DDR4 خود پرده برداشت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت