مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد

مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد

|مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد از ام سی الکترونیک|

مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد

مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد

روز قبل مایکروسافت خبر داد که ورژن و نسخه پیش دیدن کردن و نمایش خصوصی از سرویس تشخیص هوشمند بهینه خود موسوم به CRIS (برگرفته از سرواژه های Custom Recognition Intelligence Service ) را ارائه کرده که ابزاری با قابلیت فردی یا شخصی سازی بالاست و همچنین می تواند کارکردی هم سطح با سیری را در باره تغییر پیدا کردن کلام به متن به اپلیکیشن ها بیافزاید.

روز قبل همچنین، آن شرکت مستقر در ردموند ورژن و نسخه های پیش دیدن کردن و نمایش عمومی جهت دو API دیگر را ارائه کرد که به واسطه بهره گیری از نوعی تکنولوژی پیشرفته اش قابلیت تشخیص هویت فردی که در یک فایل صوتی صحبت می کند و همچنین آنچه در فایل های ویدئویی دیدن کردن و نمایش داده می می شود را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد.

همه آن تکنولوژی ها در قالب پروژه ای تخت عنوان آکسفورد ارائه خواهند شد؛ طرحی که به توسعه دهندگان شخص ثالث امکان می دهد به هوش مصنوعی توسعه یافته توسط مایکروسافت دسترسی پیدا کنند. گفتنی می باشد که گوگل هم با ارائه Cloud Vision API نیت و اراده دارد مسیری مشابه را طی کند.

ماه قبل نیز مایکروسافت نوعی ابزار تشخیص احساسات را در قالب همین پروژه معرفی کرد و همچنین اعلام داشت که ورژن و نسخه بتای عمومی تکنولوژی تشخیص گوینده آن هم تا پایان سال شمسی ارائه می گردد.

حالا براساس خبری که از سوی رایان گالگن مدیر ارشد واحد تحقیقات و همچنین تکنولوژی های مایکروسافت نشر یافته شده شده، آن ورژن و نسخه بتا آماده می باشد و همچنین APIهای کلامی آن هم می توانند گوینده ها را تشخیص داده و همچنین اثبات و یا تایید کنند و همچنین APIهای ویدئویی نیز می توانند چهره ها را دنبال نموده، احساسات را در پس باره های ثابت تشخیص دهند و همچنین محتواهای ویدئویی را تثبیت نمایند.

ولی باید توجه داشت جذاب و جالب ترین ابزار ارائه شده CRIS می باشد که در آن قسمت و بخش توجه تو را به توضیحات ارائه شده از سوی مایکروسافت در ارتباط و رابطه با آن هم جلب می کنیم:

آن ابزار بهینه سازی شده، تشخیص کلام در محیط های چالش برانگیز نظیر اماکن عمومی پر سر و همچنین صدا را راحت تر می کند. جهت نمونه، شرکت ها می توانند از طریق آن هم امکانی را جهت اشخاص و همچنین تیم ها فراهم آورند که همزمان با فعالیت در یک فروشگاه پرسر و همچنین صدا و همچنین مراکز خرید پرازادحام از ابزارهای تشخیص کلام نیز بهترین و همچنین بیشترین بهره را ببرند. از طریق آن ابزار همچنین می قدرت اپلیکیشن هایی را ارائه کرد که بهتر می توانند صحبت های کاربرانشان را درک کنند و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات سابق جهت تشخیص کلام اشخاص غیر بومی یا اشخاص شامل معلولیت را نخواهند داشت.

بعد از آنکه توسعه دهندگان جهت بهره بری و استفاده از آن سرویس ثبت نام کردند، مایکروسافت از آنها سوال می کند که آیا با تکنولوژی های تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر HTK، Kaldi و همچنین SRILM آشنایی دارند یا آنکه صرفا کاربر نرم افزارهای دیجیتالی فردی یا شخصی نظیر موارد ارائه شده توسط گوگل، اپل یا خود مایکروسافت خواهند بود.

آنطور که گالگن در صحبت های خود مطرح کرده: در سال شمسی های اخیر، پیشرفت های عظیمی در عملکرد سیستم های تشخیص کلام رخ داده و همچنین حالا توسعه دهندگان می توانند از تکنولوژی هایی که به لطف زحمات مایکروسافت در آن حوزه ارائه شده، بهره بگیرند.

مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد روز قبل مایکروسافت خبر داد که ورژن و نسخه پیش دیدن کردن و نمایش خصوصی از سرویس تشخیص هوشمند بهینه خود موسوم به CRIS (برگرفته از سرواژه های Custom Recognition Intelligence Service ) را ارائه کرده که ابزاری با قابلیت فردی یا شخصی سازی بالاست و همچنین می تواند کارکردی هم سطح با سیری را در باره تغییر پیدا کردن کلام به متن به اپلیکیشن ها بیافزاید. روز قبل همچنین، آن شرکت مستقر در ردموند ورژن و نسخه های پیش دیدن کردن و نمایش عمومی جهت دو API دیگر را ارائه کرد که به واسطه بهره گیری از نوعی…

مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد در تاریخ ۱۵ December 2015 | 9:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مایکروسافت نوعی تکنولوژی تغییر پیدا کردن کلام به متن نظیر کورتانا را جهت توسعه دهندگان ارائه کرده می باشد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت