Altium Designer 16.0.6 build 282

Altium Designer 16.0.6 build 282

|Altium Designer 16.0.6 build 282 از ام سی الکترونیک|

Altium-Designer

Altium Designer 16.0.6 build 282

دانلود

نرم افزار Altium Designer یا آن هم PROTEL DXP نرم افزار قدرتمندی می باشد که جهت پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و همچنین آنالیز مدار به کار می رود. آنالیز مدارهای آنالوگ در پروتل، توسط تحلیل گر پی اسپایس انجام می می شود. محیط طراحی PCB در پروتل، به دلیل داشتن کتابخانه هایی کامل و همچنین بدون نقص معروف می باشد و همچنین آن امر سبب رفاه اکثرا و بیشتر کاربر در حین طراحی انواع PCB با آن نرم افزار Altium Designer خواهد شده است.از دیگر امکانات آن برنامه جذاب و جالب و خوب میتوان انالیز سیگنال و همچنین گرفتن دستورات خاص جهت کشیدن PCB به صورت خودکار می باشد. در آن ورژن و نسخه امکان شبیه سازی و همچنین کد نویسی بعضی از FPGA ها نیز فراهم شده می باشد که زمان طراحی و همچنین پیاده سازی را حداقل می کند. ورژن و نسخه جدید آن نرم افزار حرفه ای شامل تحولات و همچنین پیشرفت های بسیاری بوده که کار تو را جهت طراحی نسل های بعدی مدارات الکترونیک خیلی زیاد ساده کرده می باشد.
نرم افزار Altium Designer توانسته می باشد که طراحی تو را از لحاظ نرم افزاری و همچنین سخت افزاری به صورت یک پارچه در آورده و همچنین تو بتوانید مراحل طراحی خود را به سادگی انجام دهید. امکانات ویژه ای به آن ورژن و نسخه از نرم افزار Altium Designer افزوده شده که شامل افزایش لایه های طراحی مکانیکی ،‌کلاسهای جدید و همچنین پیشرفت های باورنکردنی در هوش مصنوعی آن نرم افزار می باشد . هوش مصنوعی در آن ورژن و نسخه به قدری تقویت گشته که تو بدون هیچ مشکلی می توانید طرح های خود را به سرعت طراحی و همچنین اشکال زدایی کرده و همچنین آنها را هر چه نزدیکتر به استانداردهای جهانی کرده و همچنین از دیگر مهندسین و همچنین متخصصین آن باره کاری پیشی بگیرید. آن نرم افزار بی شک یکی از بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب ها در باره طراحی و همچنین شبیه سازی مدارات الکتریکی و همچنین الکترونیکی می باشد. که به دلیل حجم بالایی که دارد تعداد خیلی زیاد بسیاری از قطعات با مدل ها و همچنین آرم های متنوع و گوناگون و مختلف را شامل خواهد می می شود. تو با آن هم می توانید انواع مدارات متنوع و گوناگون و مختلف حتی مداراتی که با قطعاتی نظیر FPGA و همچنین CPLD و همچنین … می باشد را طراحی و همچنین شبیه سازی کنید و همچنین جهت آن هم ها در محیط خود نرم افزار با زبان های متنوع و گوناگون و مختلف مانند Bascom ، Verilog ، VHDL و همچنین C برنامه جذاب و جالب و خوب بنویسید و همچنین آن هم ها را کامپایل نمایید. کار کردن با نرم افزار Altium Designer به دلیل پیچیدگی تا حدودی مشکل می باشد.
همچنین قادر خواهید بود جهت مدارات طراحی شده فیبر مدار چاپی آماده کنید و همچنین از آن هم ها جهت ساخت مدارات بهره بری و استفاده نمایید. اطمینان داشته باشید که تا به امروز هیچ نرم افزار شبیه سازی به مقدار و اندازه آن هم پیشرفته نشده می باشد زیرا که در دیتابیس آن هم نیز انواع پروگرامر های IC ها نیز وجود دارد و همچنین می توانید از آن هم ها بهره بری و استفاده نمایید و همچنین IC های خود را با آن نرم افزار پروگرام کنید.

معرفی کمپانی استرالیایی Altium :

Altium در اصل یک شرکت نرم افزاری استرالیایی می باشد که نرم افزار های تحت رایانه طراحی الکترونیک را جهت مهندسان تولید می کند. شرکتی که از ادغام شرکت های بزرگی بوجود آمده می باشد. جهت مثال اخیرا شرکت Tasking را نیز خریداری کرده می باشد. شرکت tasking آن هم غول پهناور و بزرگ طراحی زبانهای برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی c جهت پردازنده های ۸۰۱۹۶ اینتل و همچنین میکروکنترلر های رایج بازار هماند AVR می باشد. آن شرکت در سال شمسی ۱۹۸۵ میلادی بنا نهاده شده و همچنین شامل مراکزی در سیدنی و همچنین ادارات فروشی درایالات متحده ، اروپا ، ژاپن و همچنین چین می باشد، همچنین نمایندگان فروشی در اکثر بازارهای اصلی دارد. تا سال شمسی ۲۰۰۱ آن شرکت با نام پروتل شناخته می‌شد. Altium شامل سابقه ای طولانی در نوآوری و همچنین توسعه فن آوری نرم افزار جهت طراحی PCB دارد. جهت سالهای طولانی نوآوری در باره طراحی مدارات چاپی در قالب نرم افزار پروتل ارائه می شد. جهت سالهای طولانی پروتل کمک شایانی به طراحان جهت گسترش هزاران برد کرده می باشد و همچنین مهندسین جهت رسیدن به اهداف توسعه محصولات الکترونیکی خود از آن هم بهره برده اند.قبل از آنکه رایانه های فردی یا شخصی وارد بازار می شود همه اشخاص دست اندرکار طرح مدار چاپی اعم از کارگران چاپ فیبر تا تکنسین ها و همچنین مهندسین طراح جهت ترسیم مدار چاپی بناچار از کاغذ شطرنجی و همچنین مداد پاکن بهره بری و استفاده می کردند و همچنین بعد از معظلات و مسائل و مشکلات فراوان طرح نهایی را با لتراست یا قلم راپید به کاغذ کالک منتقل مینمودند و همچنین از آن هم فیلم دیدنی و جذاب گرفته و همچنین با بهره بری و استفاده از روش های رواج پیدا کرده در آن هم زمان بروی سطح مس چاپ میکردند .
ولی باید توجه داشت بعد از وارد شدن رایانه های فردی یا شخصی در دهه ۶۰ ( ه . ش ) به بازار بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب نویسها و همچنین شرکت های نرم افزاری سعی در ارائه برنامه جذاب و جالب و خوب ای کردند که آن عملیات با روش نوین انجام بگیرد . پاک کردن ساده در هر قسمت و بخش از مدار یا کپی کردن هربخش و همچنین تکثیر و همچنین بطور خلاصه توانایی های خاص ویرایشی با رایانه کاربران را سریعا جذب آن وسیله نوظهور کرد در صورتی که چه سیستم عامل آن هم زمان داس بود و همچنین کار با آن هم واقعا مشکل و همچنین نرم افزار ها و همچنین کاربران را دچار معظلات و مسائل و مشکلات زیاد میکرد ولی باید توجه داشت بسیاری که از کار دستی بستوه آمده بودند با لذت فراوان با آن وسیله جدید کار میکردند .در میان سازندگان نرم افزار شرکتی که توانستند از میدان مسابقه موفق بیرون بیاید و همچنین محصولش مورد استقبال قرار گرفت Protel بود .از آنجایی که شاهد پیشرفت های روز افزون در صنعت الکترونیک هستیم مستلزم و نیاز به نرم افزاری قدرتمند جهت پیاده سازی مدارات الکترونیک به وجود می آید. نرم افزار Altium Designer جهت برطرف نمودن آن مستلزم و نیاز پهناور و بزرگ به وجود آمده می باشد. پروتل با ارتباطاتی که با کارگاههای چاپ مدار داشت به آن پس نتیجه آن می شود که رسیده بود که نرم افزاری به بازار ارائه دهد که ازکمترین پیچیدگی برخوردار باشد تا حتی کارگران کارگاهها نیز بتوانند با آن هم کار کنند و همچنین از الگوریتم های ساده در تمامی قسمت ها بهره بری و استفاده می شود . بدین سان بود که پروتل نرم افزاری به بازار ارائه داد که یک کاربر غیر متخصص نیز بتواند آن بار بجای مداد و همچنین کاغذ شطرنجی و همچنین لتراست از نماد های عکسی بهره بری و استفاده کند و همچنین بسادگی با قرار دادن پایه لحیم ( پد ) و همچنین خط ( تراک ) و همچنین اتصال آنها به یکدیگر مدار خود را طرح و همچنین نهایی نماید و همچنین در ضمن بتواند جهت قطعات خاص خود نیز یک کتابخانه بسازد . و همچنین آن آن هم نقطه ایست که باعث شد پروتل در بازار های کاری بشدت و همچنین سرعت شناخته شده و همچنین چنانکه بجرات میتوان گفت در ایران ۹۹ در صد از چاپچی ها تنها و فقط با پروتل قادر به کار کردن خواهند بود !
پروتل که با داس شروع کرد و همچنین ورژن و نسخه ۱ ، ۱٫۵ ، ۲٫۷ را تنها و فقط جهت مدار چاپی و همچنین ۳٫۳ را بعدا جهت شماتیک ارایه داد و همچنین در ۹۹ آن دو را بهم متصل کرد ولی باید توجه داشت ۹۹ را نیز ۶ بار اصلاح کرد ( تا سرویس پک ۶ ).طراحی مدارات PCB , تنها یکی از کارایی های آن محصول فوق العاده می باشد. آن مجموعه عظیم که حجم آن هم به بیش از ۳ گیگا بایت می رسد قابلیت های طراحی را به حد نهایت خود رسانده می باشد. می قدرت در آن هم محیطی مثل محیط ویژال استودیو یافت که از زبان های دلفی و همچنین C را پشتیبانی می کند.کلیه مراحل طراحی سیستم های مبتنی بر FPGA را نیز می قدرت در آن مجموعه به انجام رساند. از نوشتن کد برنامه جذاب و جالب و خوب به زبانهای VHDL و همچنین Verilog گرفته تا سنتز کردن و همچنین تا برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی چیپ.!در کنار آن قابلیت ها می توانید برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین مدارات خود را نیز شبیه سازی و همچنین دیباگ کنید. در نهایت با بهره بری و استفاده از آن هم قابلیت معروف Auto routing در قسمت و بخش طراحی مدار آن هم می توانید شماتیک مدار خود را به طرح PCB مدار چاپی تغییر پیدا کردن کنید. تغییر پیدا کردن شماتیک به PCB در آن برنامه جذاب و جالب و خوب به قدری زیبا صورت می گیرد که مثل طراحی های دستی می باشد. مسیر یابی خطوط در لایه های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین با تنظیماتی که تو در نظر گرفته اید به زیبایی انجام می می شود.آن مجموعه تمام فایل های سایر برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگر را نیز در باره طراحی پشتیبانی می کند.

در آن پست یکی از بهترین و همچنین کامل ترین مجموعه …
در آن پست یک پایان نامه تحت عنوان پیاده سازی …
در آن پست یک مقاله به قلم آقای …
در آن پست یک مقاله به قلم خانم …
یکی از شرکت های موفق در باره ی …
NI Circuit Design Suite Power Pro 14 نام …
دانلودنرم افزار Altium Designer یا آن هم PROTEL DXP …
شرکت Keil یکی از تولیدکنندگان و همچنین توسعه‌دهندگان قدیمی و همچنین برتر …
۷ ATMEL Studio محیط توسعه یکپارجه (IDE) جهت …
با پیچیدگی و همچنین گستردگی مدارهاي الكترونيكي امروزه بهره بری و استفاده از رایانه …

Altium Designer 16.0.6 build 282 در تاریخ ۳۰ January 2016 | 12:00 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “Altium Designer 16.0.6 build 282”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

آمار سایت