درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

|درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان از ام سی الکترونیک|

Kostenlose-CeBit-2016-Tickets-563x350
Photo Credit To teleyare.com

ولی باید توجه داشت نقطه قابل توجه حضور تلیار (teleyare ) اپلیکیشن برتر ایرانی در سالن ۱۱ غرفه A54 نمایشگاه امسال بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت .

photo_2016-03-16_23-51-49

سبیت ۲۰۱۶ به عنوان پهناور و بزرگ‌ترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا در هانوفر آلمان تا آن حد مهم بود که آنجلا مرکل صدراعظم آلمان در کنار ریاست‌جمهور سوئیس در نمایشگاه شرکت کردند . هدف اصلی آن نمایشگاه چگونگی توسعه دیجیتالی اقتصاد و همچنین تمرکز روی تجارت‌های کوچک بود و همچنین شعار نمایشگاه آن بود ؛ بعدی از آن هم‌کسی می باشد که دیجیتالی باشد .

۶dee6dabf3364e45

پرینت سه‌بعدی و همچنین هدست‌های واقعیت مجازی همه جای نمایشگاه را پر کرده بودند و همچنین ترندهای امسال نمایشگاه شامل:Big Data، Cloud، Internet of Things، Mobile، Security و همچنین Social Business بود.

سبیت از سال شمسی ۱۹۷۰ برگزار می‌می شود و همچنین امسال پذیرای بیش از ۳۰۰ هزار بازدیدکننده بود .

ولی باید توجه داشت تلیار (teleyare ) اپلیکیشن ایرانی چه ویژگی هایی داشت که مورد توجه بازدید کنندگان از نقاط متنوع و گوناگون و مختلف دنیا قرار گرفت ؟

مسعود تاج فرد ، مدیرعامل و همچنین بنیانگذار تلیار در مورد حضور خود در آن نمایشگاه گفت :

امسال نیز سالن شماره ١١ نمایشگاه سبیت پذیرای بیش از ٣۵٠ استارتاپ بود که جهت دیدن کردن و نمایش ایده های جدید و تو و تازه خود در دنیای فناوری اطلاعات تلاش می کردند.

در آن نمایشگاه اپلیکیشن تلیار را معرفی کردیم و همچنین خیلی زیاد مورد توجه و همچنین استقبال بازدید کنندگان از کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف قرار گرفت که باعث سربلندی و همچنین افتخارآفرینی جهت کشور عزیزمان ایران بود و همچنین توانستیم به نوبه خود به دنیا نشان دهیم که جوانان ایرانی هم همگام با کشورهای پیشرفته ، درحال توسعه صنعت آی‌تی خواهند بود و همچنین ایده های جهانی دارند .

 

photo_2016-03-16_22-55-02

تلیــــار چگونه کار می کند ؟

تلیار رسانه فرهنگی و اجتماعی مشاوره می باشد که با هدف بالا بردن آگاهی عمومی جامعه و همچنین همچنین ساخته یا ایجاد کارآفرینی جهت قشر نخبه و همچنین تحصیلکرده جامعه ساخته یا ایجاد شده می باشد.
تلیــار محیطی را فراهم کرده تا همه ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور ، با هر قدرت اقتصادی و مالی ، با هر سطح علمی و همچنین مشغله کاری می توانند به روش مساوی از سرویس ها و خدمات مشاوره و همچنین نظرات مهندسین و متخصصین زبده در حل مسائل خود در حوزه های تحصیلی ، اقتصادی و مالی ، حقوق ، سلامت ، سبک زندگی سالم و همچنین … با صرف هزینه ی کم ، زمان کوتاه و همچنین به راحتی و همچنین سهولت بهره مند شوند .
تلیــار با به کارگیری آخرین متد های فناوری اطلاعات و همچنین شناسایی و همچنین گردآوری زبده ترین کارشناسان مشاور در تمامی حوزه ها ، باره ی اراده و تصمیم راسخ گیری و همچنین انتخاب صحیح و همچنین سریع را جهت تک تک کاربران فراهم کرده تا بهترین پاسخ ها را جهت سوال های خود گرفتن کنند .
تلیــار همچنین سامانه ی موثری جهت حضور مشاوران متخصص در تمامی حوزه هاست . مشاوران با پیوستن به تلیار امکان ارائه سرویس ها و خدمات مشاروه ای و همچنین معرفی محصولات مشاوره ای خود را ، فرد یا شخص به فرد یا شخص از نقطه به نقطه کشور به راحتی و همچنین سرعت بالا خواهند داشت .

 

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد تلیار هم اکنون مراحل آزمایشی خود را میگذراند و همچنین به زودی بعد از انطباق با نیازهای ملی و همچنین جهانی آغاز به کار می کند . جهت گرفتن اخرین اطلاعات و همچنین خبرهای جدید تلیار میتوانید با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید تلیار، عضو خبرنامه تلیار شوید.Kostenlose-CeBit-2016-Tickets-563x350

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درخشش تلیار، اپلیکیشن ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت