معرفی iOS 9.3 با ویژگی Night Shift و همچنین بهبود سایر ویژگی‌ها

معرفی iOS 9.3 با ویژگی Night Shift و همچنین بهبود سایر ویژگی‌ها

|معرفی iOS 9.3 با ویژگی Night Shift و همچنین بهبود سایر ویژگی‌ها از ام سی الکترونیک|

apple-releases-ios-9-3-with-night-shift-touch-id-notes-new-3d-touch-features-501994-2
Photo Credit To Electronica.ir

در آن مطلب نیت و اراده داریم در مورد ورژن و نسخه‌ی ۹٫۳ از سیستم عامل موبایلی iOS صحبت کنیم که قرار می باشد به زودی به صورت OTA جهت همه‌ی دستگاه‌های پشتیبانی شده اعم از آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ عرضه می شود. آن به‌روزرسانی جایگزین ورژن و نسخه‌ی ۹٫۲٫۱ آن سیستم عامل خواهد شد و همچنین شامل ویژگی‌های زیر می باشد.

اولین و همچنین بهترین ویژگی آن ورژن و نسخه Night Shift می باشد که به صورت یک میانبر جهت دسترسی سریع‌تر در Control Center دستگاه در دسترس می‌باشد. البته آن قابلیت را از طریق اپلیکیشن Settings و همچنین از زیر منوی Display & Brightness هم می‌قدرت یافت. آن ویژگی نور آبی را از نمایشگر تو حذف کرده و همچنین باعث فراهم کردن شرایط بهتری جهت خواب تو می شود.

اپل در صفحه‌ی مختص به iOS 9.3 آن چنین گفته می باشد: «تحقیقات بسیاری نشان می‌دهند که نور آبی بر روی ریتم‌های شبانه‌روزی تاثیر گذارند و همچنین خوابیدن را سخت‌تر می‌کنند. Night Shift با بهره بری و استفاده از ساعت و همچنین منطقه‌ی جغرافیایی دستگاه iOS تو زمان غروب آفتاب را تشخیص می‌دهد.»

Touch ID Notes، گزینه‌های مرتب‌سازی جدید جهت یادداشت‌های تو، بهبود‌های مرتبط به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های News و همچنین Health

در صحبت از Control Center بایستی و حتما گفت که تمامی آیکون‌های آن هم‌جا از نو طراحی شده‌اند و همچنین حالا آن آیکون‌ها ظاهر زیباتری نسبت به iOS 9.2 دارند. ویژگی برتر بعدی iOS 9.3 پشتیبانی از اثر انگشت و همچنین رمز عبور جهت یادداشت‌های اپلیکیشن Notes می باشد. مطلب غیره ای که بایستی و حتما گفت آن می باشد که حالا می‌توانید یادداشت‌های خود را بر اساس آخرین تاریخ تغییر، تاریخ ساخت یا بر طبق حروف الفبا مرتب کنید.

در آیفون‌های ۶s و همچنین ۶s پلاس، iOS 9.3 شامل تغییرات جزئی در میانبرهای ۳D Touch می باشد. در کنار دیگر قابلیت‌های تعبیه شده در iOS 9.3، می‌توانیم به بهبودهای متنوع و گوناگون و مختلف اپلیکیشن‌های News ،Health ،CarPlay و همچنین پشتیبانی از تماس‌های مبتنی بر وای فای در شبکه‌ی اپراتور Verizon هم اشاره کنیم.

در نهایت iOS 9.3 تصحیح باگ‌های بسیاری هم به خصوص در ارتباط و رابطه با باگ روز صفر در اپلیکیشن iMessages داشته می باشد. آن باگ به هکرها اجازه می‌داد تصاویر و همچنین ویدیوهای دستگاه را رمزگشایی کنند. به همچنین و علاوه بهبودهای زیرساختی بسیاری هم انجام شده که باعث می‌می شود آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ تو عملکرد به مراتب بهتری در بلندمدت داشته باشد. همچنین جهت دستگاه‌های آیپد یک سری ویژگی‌های آموزشی هم ارائه شده می باشد.

جهت به‌روزرسانی به iOS 9.3 بایستی و حتما وارد اپلیکیشن Settings شده و همچنین به قسمت و بخش General -> Software Update بروید. با آن کار به‌روزرسانی مذکور ظاهر شده و همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Download and Install با موافقت‌نامه‌های مربوطه موافقت کرده و همچنین منتظر باشید تا iOS 9.3 دانلود و همچنین نصب می شود. بعد از آن هم دستگاه تو چندین بار پیاده سازی و راه اندازی مجدد شده و همچنین سپس وارد iOS 9.3 خواهید شد!

 

معرفی iOS 9.3 با ویژگی Night Shift و همچنین بهبود سایر ویژگی‌ها در تاریخ ۲۶ March 2016 | 7:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “معرفی iOS 9.3 با ویژگی Night Shift و همچنین بهبود سایر ویژگی‌ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت