Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید!

Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید!

|Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید! از ام سی الکترونیک|

Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید!

Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید

خیلی از ما چند حساب ایمیل متنوع و گوناگون و مختلف از Yahoo mail گرفته تا Gmail و همچنین Outlook داریم و همچنین حتما چک کردن هرکدام به صورت جداگانه کار دشواری می است و خواهد بود.یاهو جدیدا امکانی را فراهم کرده که تو از طریق سرویس ایمیل یاهو خود قادر خواهید بود تا به Gmail خود و همچنین سه سرویس دهنده ایمیل دیگر دسترسی داشته باشید و همچنین آن هم ها را کنترل کنید.

دو ماه پیش بود که Yahoo خبر از اضافه کردن سیستم third-party داد که از آن طریق تو قادر خواهید بود تا هنگامی که در حساب Email خود به سر می برید به دیگر حساب های کاربری خود اگرچه آن حساب مرتبط به ارائه دهنده سرویس غیره ای باشد دسترسی داشته باشید. ولی باید توجه داشت بعد از نشر آن خبر یاهو تنها به پشتیبانی از Hotmail ، Outlook و همچنین AOL پرداخت.

اکنون بعد از دو ماه با آن که Gmail بزرگترین رقیب Yahoo در آن باره می باشد ولی باید توجه داشت یاهو ، Gmail را به سیستم third-party خود در نرم افزار ارسال ایمیل یا آن هم Mail app خود اضافه کرد که آن کار خیلی زیاد قابل قدردانی می باشد. به لطف آن سیستم جدید تو قادر خواهید بود تا ۲۰۰ نامه الکترونیکی آخر خود را دیدن کنید. همچنین امکان دسترسی به آرشیو Gmail شامل فایل های پیوست وجود دارد.

همچنین و علاوه بر آن، در طول بهره بری و استفاده از سرویس Gmail خود در Mail app یاهو تو قادر به جستجو در لیست مخاطبین و همچنین حساب های کاربریتان هستید. همچنین سیستم هوشمندتری جهت مدیریت مخاطبین در آن نرم افزار جدید یاهومیل وجود دارد.

آن قابلیت جدید هم اکنون جهت  iOS و همچنین Android  و همچنین همچنین وبسایت اصلی Yahoo Mail  قابل دسترسی می باشد.

Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید خیلی از ما چند حساب ایمیل متنوع و گوناگون و مختلف از Yahoo mail گرفته تا Gmail و همچنین Outlook داریم و همچنین حتما چک کردن هرکدام به صورت جداگانه کار دشواری می است و خواهد بود.یاهو جدیدا امکانی را فراهم کرده که تو از طریق سرویس ایمیل یاهو خود قادر خواهید بود تا به Gmail خود و همچنین سه سرویس دهنده ایمیل دیگر دسترسی داشته باشید و همچنین آن هم ها را کنترل کنید. دو ماه پیش بود که Yahoo خبر از اضافه کردن سیستم third-party داد که از آن طریق تو قادر خواهید بود تا هنگامی که در حساب Email خود به…

Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید! در تاریخ ۱۳ December 2015 | 12:48 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت