امراضی که می‌توان با ارگاسم درمانی با آن‌ها مقابله کرد

روابط جنسی لذت بخش

مواد شیمیایی طبیعی مانند دوپامین، اندورفین سروتونین با آزاد شدن به زمان ارگاسم وارد جریان خون می‌شوند که، احساس ‌های خوشایند تسکین دهنده مانند شادی ، سرخ شدن، گرما و خواب آلودگی را ایجاد می‌کنند. آستانه تحمل درد در طول ارگاسم ارتقا می‌یابد که، ما را برای توقف درد آماده درد می‌کند. رابطه جنسی با همسرتان نه فقط لذت بخش است، بلکه به کم کردن دردها و ناراحتی‌های متداول زندگی یاری می‌کند.

medical daily در گزارش اخیر خود به بعضی از امراضی که می‌توان با ارگاسم بهبود ی با آن‌ها مواجهه کرد، پرداخته است، که این امراض عبارتند از:

انقباض‌های دوره پیش از قاعدگی

پیش از ارگاسم در زنان، رحم ریلکس‌تر است، اما در لحظه اوج رابطه جنسی جریان خون بیشتر شدن می‌یابد که این کار به تسکین انقباض‌ها کمک می‌کند. ماهیچه‌های رحم در طول ارگاسم منقبض می‌شوند، و در این حال مواد شیمیایی را در مغز آزاد می‌کنند که به عنوان تسکین دهنده طبیعی درد عمل می‌کند.

سردرد

بر طبـق بررسي انجام شده در سال ۲۰۱۳، ارگاسم می‌تواند درد میگرنی یا سردرد های خوشه‌ای را تسکین دهد. محققان می‌گویند، موقعیت قرارگیری بدن شما در نزدیکی جنسی با اهمیت نیست، اما لازم است برای آرام شدن دردتان به ارگاسم کامل برسید.

سکسکه

پیش از آنکه یک قاشق کره بادام زمینی بخورید، یا با حرکتی احمقانه خودتان را بترسانید، بدانید با کیفیت ترین مورد جهت رفع سکسکه برقراری رابطه جنسی با همسرتان رسیدن به ارگاسم است. مطالعات نشان داده است، لحظه انزال در مردان در زمان هم آغوشی و تحریک عصب واژنی در زنان که در سکس انجام می‌شود، سکسکه را رفع می‌کند.

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امراضی که می‌توان با ارگاسم درمانی با آن‌ها مقابله کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت