پنج گجتی که بایستی و حتما داشته باشید!

پنج گجتی که بایستی و حتما داشته باشید!

|پنج گجتی که بایستی و حتما داشته باشید! از ام سی الکترونیک|

۱۴۵۰۲۵۰۸۲۸_Indian Market

در آن ویدیو دیدن می کنید که در اینده  از آن ۵ گجت جذاب و جالب بهره بری و استفاده می کنیم .

خوب حالا توضیحی در مورد آنکه کلا گجت ها چه چیز هایی خواهند بود ؟

یا ابزارک به وسایل الکترونیکی یا مکانیکی کوچکی که گفته می می شود که جهت کاربردهای ویژه ای طراحی شده اند و همچنین به آسانتر شدن زندگی کمک می کنند.
وسایلی مانند تلفنهای هوشمند و همچنین تبلتها، ابزارهای الکترونیکی کوچک مثل مسواکهای برقی، بلندگوهای بیسیم کوچک، دستگاههای پخش چند رسانه ای، چاقوهای چند کاره و همچنین پیچگوشتی های الکترونیکی و همچنین صوتی و همچنین هر وسیله ای از آن دست را می قدرت گجت نامید.

همچنین و علاوه بر کارایی یک دستگاه نبوغ به کار رفته در ساخت آن هم هم خیلی زیاد مهم می باشد و همچنین گاهی دستگاه هایی که به عنوان گجت شناخته می شوند اکثرا و بیشتر از کارایی که دارند نبوغ سازنده شان را به رخ می کشند. دیکشنری Collins English Dictionary واژه گجت را اینگونه معنی کرده :

گجتها وسیله هایی ابتکاری، خلاقانه و همچنین جدید خواهند بود و همچنین از فناوری های نو بهره می برند. آنها گاهی می توانند خیلی زیاد گرانقیمت باشند. کار با آنها لذت قسمت و بخش می باشد و همچنین خیلی جذاب و جالب به نظر می رسد. گجتها می توانند کارهای متنوع و گوناگون و مختلف را جهت ما آسانتر کنند.
نقطه مهم در به کار بردن آن واژه جدید و تو و تازه و همچنین جدید بودن وسیله ای می باشد که گجت نام می گیرد، جهت مثال تلفنهای هوشمند در زمان ارائه به عنوان یک گجت خیلی زیاد اصولی و کاربردی شناخته می شدند ولی شاید بهتر باشد که دیگر جهت معرفی آنها از واژه گجت بهره بری و استفاده نکنیم.

مطمئنا واژه گجت بی اختیار خیلی از ما را به یاد شخصیت کارتونی کاراگاه گجت می اندازد، حالا که معنی کلمه گجت را با هم مرور کردیم می توانیم متوجه شویم که چرا اسم کاراگاه گجت جهت آن شخصیت انتخاب شده بود : ابزارهایی که کاراگاه دائما همراه داشت و همچنین از آنها بهره بری و استفاده می کرد.

تو را دعوت به دیدن آن ویدیوی خیلی زیاد جذاب و جالب می کنم .


به نظر تو کدامیک جالتر بوده می باشد ؟!

پنج گجتی که بایستی و حتما داشته باشید! در تاریخ ۱۶ February 2016 | 4:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پنج گجتی که بایستی و حتما داشته باشید!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت