اینتل بازار کامپیوترهای ارزان نرخ را هدف گرفته

اینتل بازار کامپیوترهای ارزان نرخ را هدف گرفته

|اینتل بازار کامپیوترهای ارزان نرخ را هدف گرفته از ام سی الکترونیک|

intel-cpu
Photo Credit To Electronica.ir

شرکت اینتل نیت و اراده دارد با راه‌اندازی پروژه‌ی Apollo Lake کامپیوترهای ارزان نرخ‌ بیشتری راهی بازار کند.

تراشه‌های Apollo Lake اینتل باعث می‌شوند که شرکت‌های متنوع و گوناگون و مختلف بتوانند کامپیوترهای ارزان نرخ‌تر راهی بازار کنند.

هفته‌ی قبل شرکت اینتل به آن موضوع اشاره کرد که نیت و اراده دارد با راه‌اندازی پروژه‌ی Apollo Lake که یک تراشه‌ی ارزان نرخ جهت تولید کامپیوترهای فردی یا شخصی می باشد، به عرضه‌ی کامپیوترهای ارزان نرخ کمک کند.

تراشه‌های Apollo Leak اقتدار و قدرت بیشتری دارند، ولی باید توجه داشت هزینه‌ی تولید آن هم‌ها پایین می باشد. شرکت اینتل نیت و اراده دارد در بعدی کامپیوترهای ارزان قیمتی راهی بازار کند که تمام ویژگی‌های یک محصول قدرتمند و همچنین سطح بالای بازار مانند قابلیت پخش ویدیوهای ۴K و همچنین USB Type-C را داشته باشند.

تراشه‌ی ارزان نرخ اینتل تکنولوژی‌های پردازنده‌های Skylake را در خودش قرار داده و همچنین به همین دلیل اقتدار و قدرت بالایی دارد و همچنین تولید آن هم هم هزینه‌ی کمی خواهد داشت.

شرکت اینتل نیت و اراده دارد قطعات مختلفی تولید کند تا بتوان در بعدی کامپیوترهایی با نرخ‌های متنوع و گوناگون و مختلف ساخت. همچنین آن شرکت با کمک از صنعت گوشی موبایل، توانسته راه حل‌های جدید و تو و تازه‌ای جهت ساخت تراشه‌های جدید که هزینه‌ی کمی دارند و همچنین اقتدار و قدرت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، پیدا کند.

اینتل قول داده که در ماه بعدی از تکنولوژی‌های جدید خودش رونمایی کند و همچنین اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

‌‌‌‌‌‌‌

اینتل بازار کامپیوترهای ارزان نرخ را هدف گرفته در تاریخ ۱۹ April 2016 | 12:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اینتل بازار کامپیوترهای ارزان نرخ را هدف گرفته”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت