یک سوپ عالی برای کسانی که می خواهند تا عید لاغر شوند!

رژیم لاغری برای لاغر شدن

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می گوید خیار ظالم ترین چربی سوز دور کمر شکم است !نتایج بررسی ها و تحقیقات نشان داده است که خیار خواص ضددیابت، آنتی افردی دان، سم‌زدایی دارد و جهت بهبود سوزش پوست و یبوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب می خواهیم آشامیدن ی های لذیذ چربی سوز با طعم خیار را به شما آموزش دهیم و توصیه میکنیم با روش‌هایی چربی سوزی با خیار آشنا شوید.

برای بسياري از ما خیار تنها گونه صیفی یا میوه خوشطعم است که از آن در میهمانی‌ها در کناربقیه میوه‌ها مصرف می‌کنیم و احتمالا تا به امروز زیاد به خاصیتهای توانایی این گیاه سبز رنگ دقت نکرده بودیم. این میوه مقادیر بسياري ویتامین ث است که می‌تواند در نقش چربی سوز به کار رود.

یک سوپ چربی سوز عالی درست بکنید

_ یک عدد خیار خرد شده، میزان ی تمشک و نعناع را به همراه ۳۵۰ گرم ماست و میزان ی یخ داخـل دستگاه مخلوط کن بریزید به خوب ی ترکیب بکنید . این ترکیب می‌تواند به عنوان یک آشامیدن ی تقویتی و همچنین چربی سوز عالی برای زمان بعد از آزمایش عمل نماید . فراموش نکنید که کلسیم موجود در ماست نیز یک چربی سوز ایده آل است.

_ ترکیب مناسب دیگر که از آن می‌توان به عنوان وعده غذایی کامل بهره برد، ترکیب ۱۰۰ گرم پنیر فتا خرد شده، یک قاشق غذا خوری ماست و ۱۰۰ گرم زیتون سیاه است. بایستی گفت که پنیر فتا یک منبع مناسب ویتامین ب ۲ است که سوخت ساز بدن را بیشتر شدن داده در ترکیب با خیار و ماست به چربی سوزی بیشتر منجر می‌شود.

_ آیا تا کنون درباره سوپ خیار شنیده بودید؟ برای درست کردن این سوپ کافی است کهتخم‌های خیارها را خارج بکنید پس آن‌ها را به مدت ۲ دقیقه تفت دهید. پس خیارها را با ۵۰۰ میلی لیتر آب مرغ و یک پیاز خرد شده ترکیب بکنید . این مخلوط را با گرما بپزید و میزان ی پودر فلفل نیز به آن اضافه بکنید .این سوپ شدیداً متابولیسم بدن شما را فعال کرده و به شما در چربی سوزی کمک خواهد کرد.

_ اما فرمول نهایی ما برای شما ترکیب سالم دیگر است که بر طبـق ترکیب یک خیار بزرگ خرد شده با سیر حبه شده است. این ترکیب را با میزان ی نعناع ترکیب کرده میزان ی خامه ترش را نیز به آن اضافه بکنید . از این ترکیب سس گونه می‌توانید در کنار ماهی قزل آلا مصرف بکنید . بر اساس مشاهدات انجام شده معین شده است که سیر نیز دارای ترکیب‌هایی است که چربی سوز هستند .

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یک سوپ عالی برای کسانی که می خواهند تا عید لاغر شوند!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

آمار سایت