نوشتن مقاله برای وب وبسایت به صورت سئو

امروزه با توجه به افزایش خریداران کالا و خدمات به صورت اینترنتی، سئو و seo وب سایت به امری ضروری تبدیل شده است طراحی سایت سئو سئو شده رواج یافته است. طراحی سایت سئو چیست؟ طراحی وب سایت بهینه سازی seo شده به نوعی طراحی وب وب سایت گفته می شود که در آن کلیه اصول قواعد سئو بهینه سازی وب وبسایت رعایت می گردد تا وب وبسایت در موتور جستجو رتبه بهتر ی داشته باشد و با جستجوی کلمات کلیدی مربوط به شرکت وب وب سایت صفحه اول گوگــل بالا بیاید. به عنوان مثال زمینه کار دارکوب طراحی وب سایت است در صورتی که این کلمه را در گـوگل جستجو نمایید دارکوب دو وب سایت صفحه اول گـوگل دارد. دلیل وجود این وب وب سایت صفحه اول گـوگل آن است که اولا اصول سئو در طراحی آن رعایت گردیده است و ثانیا از این وب وبسایت از وب سایت های مناسبی رنک دارد. در واقع طراحی وب سایت seo دو وجه دارد که یکی رعایت اصول بهینه سازی در وب سایت دیگراینکه وب سایت از چه وب وب سایت هایی و چگونه لینک دارد که در بخش زیرین این دو وجه را مورد نقد خواهم داد.


Webdesign Düsseldorf
رعایت اصول سئو در وب سایت

در طراحی وب سایت سئو می بایست اصول قواعد سئو در تهیه و تولید وب سایت رعایت گردد. اما اصولا وب وب سایت seo به چه وب سایتی گفته می شود چه موارد ی می بایست در وب سایت رعایت گردد تا سایت سئو و سئو شده جهت موتورهای جستجو باشد؟

جهت طراحی سایت سئو می بایست موارد زیر در طراحی وب سایت مد نظر قرار گرفته شوند:

کد نویسی صفحه بندی وب وبسایت می بایست توسط طراح وب سایت با مصرف از دایو انجام گردد و به اصطلاح وب وبسایت دایوبیس پیاده سازی گردد. قبلا اکثرا ٌ سایت ها با مصرف از جدول طراحی می گردید که این کار به صورت نادرست انجام می شد زیرا جدول ویژه داده های جدولی است و برای صفحه بندی وب سایت حتمـا می بایست از دایو مصرف گردد.
آدرس دهی صفحات وب وب سایت می بایست seo شده برای موتورهای جستجو باشد جهت گزینش نام صفحات وب سایت می بایست از عنوان آن استفاده نمود. به عنوان مثال در صورتی که در صفحه طراحی وب سایت سئو می باشیم عنوان این صفحه می بایست Seo-web-design.html یا به فارسی طراحی-سایت-سئو.html باشد.
سرعت وب وبسایت اثر بسیار زیاد ی در رتبه وب سایت در موتورهای جستجو دارد و هر چه وب وب سایت سرعت زیادتری داشته باشد رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهد داشت. سرعت وب سایت هم به هاستینگ وب سایت و هم به طراحی وب وب سایت مربوط است. برای آنکه وب وبسایت سرعت مناسبی داشته باشد بهتر است موقعیت هاست خود را نزدیک به ایران گزینش نمایید از شرکـت ی سرویس هاستینگ خریداری نمایید که منابع سرور کافی در اختیار وبسایت ها قرار می دهد تا سایت شما مساله سروری نداشته باشد. همين طور وب وب سایت شما می بایست بهینه سازی سرعت گردد برای بیشتر شدن سرعت آن ازروش های جمع و جور سازی شبیه gzip استفاده نمایید. همين طور می توانید از جهت ارتقا سرعت وب وبسایت را برای مدت زمان ها خاصی کش نمایید تا فرآیند لود شدن وب وب سایت سریعتر باشد. از هر سیـستم مدیریت محتوایی که مصرف می نمایید خوب استآموزش های بهینه سازی سرعت آن را در وب سایت سئو خود رعایت نمایید. می توانید مقاله افزایش سرعت وب سایت را بررسي نمایید.
وب سایت سئو می بایست مطالب خوب و کامل در زمینه کار خود داشته باشید و وجود محتوای کافی برای وب سایت ضروری است . تولید محتوای وب سایت بر عهده مالک وب وبسایت است و در صورتی که این وهله از کار به درستی انجام نگردد وب وبسایت رنک خوب ی در موتورهای جستجو نخواهد گرفت. محتوا مهترین فاکتور رنک دهی موتورهای جستجو است پس در صورتی که مالک سایتی هستید و قصد دارید وب سایت شما رتبه بهتر ی در موتورهای جستجو داشته باشد خوب است هر چه می توانید در سایت خود مطالب و مقالات بیشتری بارگذاری نمایید و در صورتی که کالا و یا خدمات خاصی را دب سایت ارائه می نمایید خوبتر است مطالب مربوط به این خدمات و محصولات ی که قصد فروش آن را دارید در وب سایت شما کامل تر باشد. می توانید مطلب تولید محتوا به صورت سئو در سایت را تحقيق نمایید.
ایمن سازی وب وب سایت موردی است که در صورتی که انجام آن فراموش گردد احتمال دارد همه زحمات شما را بر باد دهد. بهتر است هر چند مدت از سایت خود نسخه پشتیبان تولید و ساخت نمایید و همچنین امن سازی وب سایت را به یک کارشناس واگذار نمایید. امن سازی وب وب سایت آینده وب وب سایت شما را تصمین می نماید. همين طور امنیت وب وب سایت شما به هاستینگ شما مربوط است و بهتر است هاست خود را از کمپانی ی تهیه و تولید نمایید که تنظیمات امنیتی مناسبی جهت سرور داشته باشد.

امروزه با توجه به بیشتر شدن مصرف کنندگان از وسائل های تلفن همراه ی شبیه موبایل و تبلت جهت مرور وب بهتر است وب سایت خود را سازگار جهت نمایش در تلفن همراه و تبلت طراحی نمایید. با کیفیت ترین روش جهت سازگاری سازی وب وبسایت با تلفن همراه و تبلت طراحی وبسایت ریسپانسیو است . در صورتی که قصد طراحی وب وبسایت را دارید بهتر است این قابلیت را به وب سایت اضافه نمایید و همين طور در صورتی که وب سایتی دارید که این قابلیت را ندارد بهتر است آن را ریسپانسیو سازی نمایید. امروزه وجود ورژن تلفن همراه ی یکی از فاکتورهای رنک دهی موتورهای جستجو است پس بهتر است حتمـا وب سایت را ریسپانسیو سازی نمایید.
مصرف از عناوین کلمات کلیدی مناسب در عنوان صفحات وب وبسایت نیز موردی زیاد مهمی است و بهتر است عناوین وب وبسایت شما بوسیله کارشناس سئو و بهینه سازی گزینش گردد. گـوگل وب سایت شما را با عناوین و محتوای صفحات وب وب سایت شما می یابد بهتر است برای عنوان صفحات بیشتر دقت نمایید. می توانید مطلب انتخاب عنوان سئو وب سایت را مطالعه نمایید.
طراحی قالب فرد پسند و قابل درک نیز زیاد مهم است زیرا قالب وب وبسایت اثر زیاد ی در جلب توجه و اطمینان کاربر ان خواهد داشت. به عنوان تجربه از دارکوب یکی از سایت های دارکوب قالب نسبتا قدیمی بود که بعد از به روز رسانی قالب میزان بازدید فروش از این وب سایت دو مساوی شد در نتیجه هیچ گاه تاثیر طراحی گرافیک وب سایت را در جذب بازدید کننده فروش بیشتر وب سایت دست کن نگیرید. می توانید متن سبک های طراحی وب سایت را تحقيق نمایید.
در نظر گرفتن ساختار و منوبندی مناسب جهت وب سایت جزو موارد پایه سئو است . برای قرار دادن مطالب در وب سایت قبل از هر موردی ابتدا مطالب را به گونه ای فرد پسند قابل درک دسته بندی کرده و پس مطالب وب سایت خود را بارگذاری نماییدو وب سایت شما می بایست به درستی دسته بندی شده باشد تا فرد وب وبسایت شما بتواند درک نماید جهت پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خود می بایست به چه بخشی از وب وبسایت شما مراجعه نماید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید متن Search Engine Optimization Starter Guide گوگل را تحقيق نمایید.

سئو پیشرفته

در کنار اصول اولیه بهینه سازی وب سایت موارد ی پیشرفته تری وجود دارند که یکی از آنها اسنیپت های گوگل است . استفاده از اسنیپت های گـوگل در کد نویسی وب وب سایت باعث ارتباط بهتر موتورهای جستجو با وب وبسایت می گردد. با نوشتن اسنیپت ها در سایت موتورهای بخش های مختلف وب وبسایت به موتور جستجو معرفی می گردند موتور جستجو درک بهتری از وب وب سایت خواهد داشت. دو نوع از این اسنیپت ها اثر در رنک وب وبسایت دارد که یکی از آنها اسنیپت رتبه بندی دیگری اسنیپت آدرس صفحه در وب سایت است . به عنوان مثال در گوگل جستجو نمایید طراحی سایت تلفن همراه اولین نتیجه را که وب سایت دارکوب است رویت نمایید. وجود ستاره و معین نمودن آدرس صفحه در گوگل نمایانگر استفاده از اسنیپت ها در این وب وب سایت است . جهت اطلاعات بیشتر می توانید مقاله اسنیپت های جدید گوگــل را مطالعه نمایید.
رعایت اصول سئو خارج از سایت

جهت آنکه رتبه بهتر ی در موتورهای جستجو داشته باشید می بایست از وب وب سایت های بهتر ی و به درستی لینک گرفته باشید و بک لینک های وب سایت شما طبیعی باشد. در واقع استراتژی بهینه سازی وب وب سایت شما به احتمال زیاد می بایست زیر نظر کارشناس سئو و seo وب وب سایت انجام گردد و امروزه عملیات سئو به برند سازی تبدیل شده است. عملیات سئو و برند سازی در محیط اینترنت می تواند حاوی موارد زیر باشد:

بک لینک سازی جهت وب سایت(قرار دادن لینک از وبسایت های دیگر به وب سایت شما)
انجام تبلیغات در وبسایت های پر بازدید و ارتباط به زمینه کار شما
مصرف از شبکه های اجتماعی برای دسترسی آسان تر فرد ان به برند
ارسال ایمیل تبلیغاتی برای گروه های کاربر ی خاص مرتبط
استفاده ازبقیه روش های تبلیغات غیر اینترنتی برای وب وبسایت مثل ارسال اس ام اس تبلیغاتی، تبلیغ در روزنامـه جراید …

از کلیهروش های تبلیغات می توانید به سئو بهینه سازی وب سایت خود یاری نمایید. استفاده از هر یک ازآموزش های تبلیغات می توانید تاثیر مثبتی در رتبه شما در موتورهای جستجو داشته باشد. م

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نوشتن مقاله برای وب وبسایت به صورت سئو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت