آیا درب اتوماتیک، راه حلی کارآمد برای شما میباشد؟

آیا درب اتوماتیک، راه حلی کارآمد برای شما میباشد؟

نصب دربهای اتوماتیک با خود امکانات زیادی رابرای فضاهای بکار برده شده به همراه دارند. فروشگاه های مواد غذایی، هتلها، بیمارستانها، فرودگاه ها و فروشگاه های البسه همگی با درب اتوماتیک در تماس هستند. درب اتوماتیک به سادگی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند و خدمات شما را به مشتریان، در بسیاری از فضاهای تجاری بهبود میبخشد. معماران انواع درب اتوماتیک را متناسب با طراحی ساختمان و نیاز سنجی های انجام شده، سفارشی سازی و نصب مینمایند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

در اینجا فضا ها و شرایط گوناگونی را که معماران ممکن است بخواهند درب اتوماتیک نصب نمایند را بررسی میکنیم.

  • در مناطقی با جمعیتی سالخورده، چون اکثرا از جوامع بازنشسته تشکیل شده اند، درب اتوماتیک میتواند مزیتی رقابتی را در ساختمانهای منطقه ایجاد نماید. چرا که در چنین مناطقی افراد کم توان و معلول زندگی میکنند و آسایش و راحتی در استفاده از فروشگاه ها، سینما و رستورانها و مراکز خرید برای افراد معلول و دارای عصا و واکر، با کاربرد درب اتوماتیک سهولت می یابد.
  • برای بهبود ترافیک بالا در مکانهای تفریحی، آموزشی و ایستگاه های بین شهری عمومی که جمعیت زیادی در طول روز در آنها رفت و آمد میکند، درب اتوماتیک تا حد زیادی میتواند از فشار ترافیک زیاد جمعیت بکاهد و عبور مردم را سهولت دهد.
  • در مکانهایی که فضای محدودی برای باز و بسته کردن دربهای سنتی قدیمی دارند استفاده از درب اتوماتیک میتواند ایده ی بسیار جالب و موفقیت آمیزی باشد. درب اتوماتیک یک راه عالی برای به حداکثر رساندن استفاده از فضاهای جمع و جور میباشد؛ که در ضمن عبور و مرور راحتی را برای کاربران فراهم می آورد.
  • درب اتوماتیک برای کاهش هزینه ها مناسب میباشد. از این نوع درب میتوان هم بعنوان درب ورودی و خروجی ساختمان و هم دربهای داخلی ساختمان استفاده نمود. درب اتوماتیک لولایی، انرژی کمی برای باز و بسته شدن نیاز دارد و مانند انواع دیگر درب اتوماتیک صرفه جویی در مصرف انرژی را بهبود میبخشد.

متخصصان و کارشناسان حرفه ای ما در شرکت رامادر بعد از بازدید و ارائه مشاوره کارشناسی خود انواع درب اتوماتیک را با توجه به فضای شما طراحی، تولید و نصب مینمایند.

تلاش ما در رامادر کسب رضایت حداکثری شما از تمامی خدمات ارائه شده است.

.

درب اتوماتیک شیشه ای فست فود

صرفه جویی در مصرف انرژی

درب اتوماتیک نیاز به انرژی زیادی برای فعال بودن ندارد و تنها زمانی درب اتوماتیک باز میشود که فردی به اندازه کافی به درب نزدیک شود و تحت رویت سنسورهای درب اتوماتیک باشد.

در این حالت درجه حرارت محیط سازگار باقی میماند. هزینه های گرمایشی و سرمایشی یکی از پر هیزنه ترین مصارف در هر کسب و کاری میباشد؛ چرا که باز بودن بی مورد درب های سنتی در گذشته، مقدار زیادی از انرژی را به هدر میداد.

البته جنس شیشه سکوریت استفاده شده در انواع متفاوت درب اتوماتیک نیز سهم قابل توجهی در جلوگیری از اتلاف انرژی بر عهده دارد.

 

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آیا درب اتوماتیک، راه حلی کارآمد برای شما میباشد؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت