نمونه سوالات فنی

نمونه سوالات فنی

آزمون آیین نامه اصلی یکی از مهم ترین تفاوت هایی که با آزمون آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی دارد اینست که آزمون آیین نامه اصلی شامل سوالات فنی می باشد .

معمولا بخش فنی از جمله بخش هایی است که متقاضیان گواهینامه رانندگی در آن مشکل دارند چرا که سوالات این بخش معمولا سوالات سختی است و یادگیری و حفظ آن کمی دشوار است .

سوالات فنی به این شکل است معمولا که مثلا از شما می خواهند به این سوال پاسخ دهید که هر چند وقت یکبار باید موارد از بخش فنی اتومبیل را مورد بازرسی قرار دهید .

به همین دلیل حفظ کردن آن کمی سخت است چرا که شما باید بدانید هر چیزی را باید هر هفته بازدید کنید و چه چیزی را مثلا باید هر ۲۰۰۰ کیلومتر بازدید کنید که این موضوع باعث می شود کار کمی برای متقاضیان گواهینامه رانندگی مشکل شود .

یکی از بهترین راهکار برای تسلط بر این بخش حل نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی می باشد .

اصولا برای هر امتحانی حل نمونه سوالات امتحانی آن می تواند تاثیر زیادی در کسب نمره قابل قبول برای آن داشته باشد این مورد برای آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی نیز صدق می کند .

ما به شما توصیه می کنیم توجه بیشتری به بخش فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی داشته باشید و آن را با دقت بیشتری بخوانید.

سعی کنید نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی را به صورت جداگانه بخوانید نکته ای که در حل نمونه سوالات مهم است اینست که نمونه سوالات استاندارد باشند و همه ی نمونه سوالات امتحان آیین نامه با پاسخ صحیح باشند .

ما درسایت سوال آیین نامه تعدادی از نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی را برای کمک به شما در آزمون آیین نامه اصلی و بخش فنی آیین نامه راهنمایی و رانندگی آورده ایم . امیدواریم این نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی بتواند به شما کمک کند که به سوالات فنی امتحان آیین نامه اصلی خود پاسخ صحیح بدهید .

مرجع :

http://soal-aeennameh.com/

 

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمونه سوالات فنی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت