آشنایی با انواع ماشین های کنترلی – آسیا وند

آشنایی با انواع ماشین های کنترلی آسیا وند

در این پست از سایت mcelectronics می خواهیم شما کاربران عزیز را با انواع ماشین های کنترلی آشنا کنیم. در ابتدا توضیح مختصری درمورد ماشین کنترلی ارائه خواهیم داد و در ادامه به بررسی انواع ماشین های کنترلی و برند های آن خواهیم پرداخت. اگر شما هم می خواهید برای خرید ماشین کنترلی اقدام کنید پیشنهاد می کنیم قبل از خرید این نوشته را مطالعه بفرمایید.

آشنایی با انواع ماشین های کنترلی

آشنایی با انواع ماشین های کنترلی

ماشین کنترلی:

آرسی یا همان ماشین کنترلی در واقع ماشین هایی هستند که به وسیله رادیو کنترل از راه دور قابل هدایت است. این ابزار تفریحی اخیرا یکی از پر طرفدار ترین کالاهای سرگرمی و تفریحی محسوب می شود که بصورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای طراحی و ساخته می شوند و معمولا از همه گروه سنین طرفداران زیادی دارند.

ماشین کنترلی چه فرقی با ماشین اسباب بازی دارد؟

آشکار تریت تفاوتی که ماشیتن های کنترلی با ماشین های اسباب بازی دارند سرعت ، دقت و قدرت بسیار بالای آن هاست. همین امر سبب می شود که سیستم فنربندی و شاسی این ماشین ها هـم بسیار ماهرانه و پیشرفته تر طراحی و ساخته شوند. بعلاوه در صورتی که ماشین کنترلی دچار مشکل شود قابلیت تعمیر آن خیلی بسشتر از ماشین های اسباب بازی اشت.

انواع ماشین های کنترلی

به طور کلی ماشین های کنترلی به دو گروه تقسیم می شوند که هر کدام از این گروه ها کلاس های متفاوتی دارند مثل تراک، باگی، دیفتریت، آفرود و اسباب بازی که در زیر هر کدام از این ها را به اختصار توضیح خواهیم داد.

  • ماشین کنترلی تراک :

یکی از بارزترین خصوصیات مدل تراکت استایل ، ابعاد و قدرت آن می باشد ، این نوع از خودرو بیشتر در ظاهر وانت بوده برای مناطقی خاکی و جنگلی مناسب است.

  • ماشین کنترلی باگی :

مهم ترین خصوصیت ماشین کنترلی باگی سرعت بالای آن می باشد که بیشتر برای جاهای هموار مثل آسفالت یا ساحل دریا استفاده می شود.

  • ماشین کنترلی دیریفت :

معمولا از این نوع از ماشین ها برای اجرای حرکات نمایشی استفاده می شود. به نحوی طراحی شده اند که به راحتی قادرید با آن ها سر پیچ ها بچرخید و حرکاتی نمایشی با آن انجام دهید.

  • ماشین کنترلی آفرود :

با توجه به نام این ماشین می توان حدس زد که برای مسیر های خاکی و تپه چاله ای مناسب است. ماشین های آفرود  اغلب ۲ دفرانسیل دارند و از سیستم تعلیق قدرتمند تری برخوردار هستند تا بتوانند  قدرت کافی برای حرکت در مسیر های نا هموار را داشته باشند.

  • ماشین کنترل اسباب :

این نوع کلاس ماشین کنترلی برای مناسب برای سنین ۳ تا ۱۰ سال می باشد که معمولا از سرعت، قدرت و قیمت کمتری نسب به دیگر مدل ها بر خوردار هستند .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد انواع ماشین های کنترلی می توانید به سایت آسیاوند asiavend.com مراجعه نمایید و از مطالب و راهنمایی های آن بهره مند گردید.

سایت ساز

 

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آشنایی با انواع ماشین های کنترلی – آسیا وند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت