جذابیت رو به رشد کتاب صوتی

جذابیت رو به رشد کتاب صوتی

 

کتاب صوتی دستاوردی است که می توان از آن به عنوان پلی میان سنت و تکنولوژی یاد کرد، چرا که با بهره مندی از این دستاورد از محتوای کتاب های کاغذی بدون حضور ملموس شان استفاده می شود. آمار ها نشان می دهند مخاطبین و متقاضیان کتاب های صوتی همواره از رشد چشمگیری برخوردار هستند، رشدی که نشان دهنده ی جذابیت های بالای آن هاست.

تجربه خواند کتاب صوتی در دنیای دیجیتال

اما سوالی که در این جا وجود دارد این است که علت این جذابیت رو به رشد چیست؟

با اقتباس از گفته ی ناشران، نویسنده ها، متقاضیان و ارائه دهندگان انواع کتاب های صوتی این روند صعودی دلایل فراوانی می تواند داشته باشد، دلایلی که همگی نشان دهنده ی جذابیت بالای آن ها در جامعه است. اگر می خواهید در این رابطه اطلاعات بیشتری کسب کنید لازم است بگوییم، موضوع تیتر بعدی را به شرح این دلایل اختصاص داده ایم.

بررسی علت جذابیت بالای کتاب های صوتی

کتاب گویا (کتاب صوتی) امروزه به قدری جذاب و پر مخاطب شده است که بدون شک دلایل بسیار زیادی برای شرح این جذابیت بالا وجود دارند. لازم به گفتن است در ادامه برخی از این دلایل را بررسی کرده ایم که خواندن و دانستن آن ها خالی از لطف نیست:

  • از آن جا که کتاب های صوتی مستلزم صرف زمان اندکی هستند و یا اصلاحاً از وجود آن ها می توان در وقت های مرده هم بهره مند شد، امکان مطالعه ی نمونه های بیشتری را فراهم می کند. به بیانی دیگر به جهت این که افراد در این صورت می توانند کتاب های بیشتری را به پایان برسانند، از نسخه های صوتی بالا تری می کنند.
  • یکی از علل اصلی رونق فروش بالای این نسخه ها تولید نمونه هایی برای تمام رده های سنی است. یعنی هر کسی، از پیر گرفته تا جوان، از کودک گرفته تا میانسال، همگی می توانند نمونه های مناسب با سن خود را یافته و تهیه کنند.
  • پر واضح است هر کسی می کوشد در ازای بهای کمتر به نتیجه ی دلخواه خود برسد. این مقوله در رابطه با فرایند کتابخواتی نیز کاملاً صادق است، به طوری که افراد می کوشند در ازای بهای کمتر کتاب مورد علاقه ی خود را تهیه نمایند. در واقع به همین دلیل کتاب های صوتی در جامعه بسیار جذاب شده اند. جالب است بدانید متقاضیان می توانند حتی به دانلود کتاب صوتی رایگان بدون پرداخت بها از طریق درگاه های سامانه کتابچین نبز بپردازند.
  • و به عنوان مورد آخر بد نیست بدانید کتاب الکترونیکی به ویژه کتاب صوتی به هیچ وجه همانند کتاب های کاغذی نا یاب نمی شوند.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جذابیت رو به رشد کتاب صوتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت