آموزش تضمینی فنر زدن لوله فاضلاب حمام

آموزش تضمینی فنر زدن لوله فاضلاب حمام

فنر زدن لوله فاضلاب حمام یکی از موثر ترین روش های رفع گرفتگی چاه حمام است که در ۹۰% مواقع نتیجه می دهد. یکی از مزیت های این روش، زود بازده بودن آن است و شما می توانید در مدت زمان کوتاهی از آن نتیجه بگیرید.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اصول فنرزنی لوله فاضلاب را آموزش ببینید و بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف یا نیاز به تخریب، مشکل گرفتگی لوله را برطرف کنید.

مراحل فنر زدن لوله فاضلاب حمام

برای فنرزدن لوله فاضلاب حمام، ابتدا یک فنر دستی مناسب (حدود ۵ متر) را از مغازه های رنگ و ابزار فروشی تهیه کنید و بعد سر فنر را به آرامی وارد لوله فاضلاب نمایید و فنر را به جلو هل دهید تا به گرفتگی برسد.

در زمانی که فنر به گرفتگی رسید می توانید فنر را به سمت عقربه های ساعت بچرخانید و همزمان آن را به سمت جلو هل دهید. دقت کنید که برای در آوردن فنر، باید فنر را به خلاف عقربه های ساعت بچرخانید. به این صورت با فنر زدن لوله فاضلاب حمام، راه گرفتگی لوله را باز می کنید

طریقه فنر زدن لوله فاضلاب حمام

آبجوش و مواد شوینده می توانند موادی که باعث گرفتگی شده اند را نرم تر کنند و باعث میشود که عمل فنر زدن لوله فاضلاب حمام ساده تر صورت بگیرد.

توجه! اگر گرفتگی چاه حمام شما شدید شده باشد و یا جسم سختی در چاه گیر کرده باشد، روش فنر زدن لوله فاضلاب حمام با فنر دستی نمی تواند در باز کردن لوله حمام تاثیر گذار باشد. در این مواقع بهتر است با یک متخصص با تجربه در این زمینه تماس بگیرید.

وبسایت برچسب به عنوان یکی از مراجع آنلاین ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی، به شما کمک می کند تا در هر کجای تهران که هستید، نزدیک ترین لوله بازکن به خود را پیدا کنید. تیم لوله بازکن های سیار به طور شبانه روزی در سراسر تهران مستقر هستند. سرویس های برچسب در شمال تهران از قیطریه، فرمانیه، اختیاریه و… گرفته تا جنوب تهران و لوله بازکنی مولوی، نازی آباد، شهرک ولیعصر و… همه روزه و همه ساعته آماده به خدمت هستند.

فنر زدن لوله فاضلاب حمام و خدمات دیگر در سراسر تهران

فنرزدن لوله فاضلاب حمام با دستگاه فنرزنی برقی و یا دیگر خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی می توانند در سایت برچسب قابل سفارش هستند. در زیر به برخی دیگر از سرویس های این سایت اشاره می کنیم:

  • رفع گرفتگی های سخت مانند گرفتگی لوله با سیمان یا دیگر مصالح ساختمانی
  • باز کردن توالت های فرنگی و ایرانی به صورت تضمینی
  • در آوردن اشیاء ارزشمند مانند طلا و گوشی و دسته کلید از درون چاه توالت

رفع گرفتگی های شدید و سخت لوله های فاضلاب و فنر زدن لوله فاضلاب حمام توسط تجهیزات پیشرفته و بروز، در سراسر تهران در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. خدمات لوله بازکنی شمال تهران، جنوب، شرق و غرب، با کیفیت و ضمانت ۱۰۰% انجام می شوند.

فنر زدن لوله فاضلاب حمام با استفاده از دستگاه فنر زنی

پمپ تراکم هوا همان دستگاه تراکم هوا است که از آن برای لوله بازکنی استفاده می کنند.

سایت لوله بازکنی برچسب می تواند علاوه بر مقالات آموزشی رایگانی که در خدمت شما گذاشته است، بهترین لوله بازکن ها در سراسر تهران را به شما معرفی کند تا در هر کجای تهران هستید در کمتر از ۳۰ دقیقه خودشان را به شما برسانند.

این نکته را به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از روشهای خانگی باز کردن لوله های فاضلاب، همیشه خطراتی هم وجود دارد که باید مراقب آنها بود. مثلا در هنگام فنر زدن لوله فاضلاب حمام باید مراقب باشید که فشار زیاد به فنر وارد نکنید، زیرا ممکن است به لوله های فاضلاب آسیب بزند یا از دست در برود و با صورت برخورد کند و ایجاد زخم های عمیق کند.

No votes yet.
Please wait...

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش تضمینی فنر زدن لوله فاضلاب حمام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت